Muzyczna podróż przez gatunki filmowe, czyli West Side Sinfonietta w Sky Tower

Sky Tower mapa

czwartek 17.09.2020

Muzyczna podróż przez gatunki filmowe, czyli West Side Sinfonietta w Sky Tower

Kiedy siły łączą najlepsi instrumentaliści w kraju nie ma wątpliwości, że stworzą projekt muzycznie doskonały, czego przykładem jest formacja West Side Sinfonietta, założona przez artystów Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu oraz Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Już 17 września ten wyjątkowy zespół wystąpi w Sky Tower, by zachwycić publiczność kultowymi utworami muzyki filmowej. W czasie koncertu „Cinema Paradiso” usłyszymy m.in. „Moon River” ze „Śniadania u Tiffany’ego” czy utwory z „Ojca Chrzestnego” i „Listy Schindlera”. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

17 września w Sky Tower będzie można poczuć klimat wydarzeń organizowanych w najznakomitszych instytucjach muzycznych w kraju. Muzycy, na co dzień koncertujący z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu i Filharmonią w Szczecinie, wystąpią przed stuosobową publicznością i zaprezentują repertuar pełen wzruszeń oraz sentymentalnych powrotów do klasyki światowej kinematografii. W czasie godzinnego show wykonają kompilację najwspanialszych kompozycji muzyki filmowej. Wybrzmią utwory z produkcji takich jak: „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Ojciec chrzestny”, „West Side Story”, „Cinema Paradiso” czy „Lista Schindlera”.

Dla wszystkich miłośników wydarzeń kulturalnych w Sky Tower przygotowaliśmy prawdziwą muzyczną ucztę. Niebawem wystąpi u nas niezwykła formacja, słynąca z pełnych energii i pasji koncertów. Zespół składa się z uzdolnionych instrumentalistów, członków najlepszych orkiestr w Polsce. Jestem przekonana, że zaproszeni artyści stworzą dla naszej publiczności magiczną atmosferę. Gorąco zachęcam do rezerwacji biletów. Przygotowaliśmy dla Państwa 100 darmowych wejściówek – mówi Jagoda Najwer, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

West Side Sinfonietta w Sky Tower wystąpi w składzie: Jowita Kłopocka – skrzypce, Artur Tokarek – altówka, Maciej Kłopocki – wiolonczela, Krzysztof  Domański – flet, Michał Siciński – klarnet, Jacek Sosna – kontrabas i Mateusz Rozek – fortepian. Nie zabraknie również koncertmistrza i skrzypka Marcina Danilewskiego.

Koncert odbędzie się 17 września o godz. 20:00 na poziomie +1, w lokalu naprzeciwko Subway. Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu pod adresem: marketingST@develia.pl. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

Wydarzenie odbywać się będzie z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Przy wejściu dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni, w lokalu zachowana zostanie bezpieczna odległość pomiędzy miejscami siedzącymi. Uczestnicy koncertu zobowiązani są do zakrywania ust oraz nosa.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl