Muzeum Witrażu zaprasza na warsztaty

al. Krasińskiego 23 mapa

piątek 30.04.2021 do sobota 08.05.2021

Sobotnie Poranki w Muzeum Witrażu - Lampiony

Szanowni Państwo,

z przyjemnością ogłaszamy, że Pracownia i Muzeum Witrażu wznawia swoją działalność od dnia 4 maja. W związku z tym serdecznie zapraszamy na zwiedzanie naszego muzeum i brania udziału w warsztatach. Przypominamy,. że w naszej ofercie oprócz zwiedzania znajdą Państwo również zajęcia plastyczne dla dzieci z cyklu Wiosna z Witrażem oraz Sobotnie Poranki Witrażowe.

Tematyka zajęć inspirowana jest naszym rzemiosłem i sztuką tworzenia witraży, a także najważniejszymi przedstawicielami polskiej i międzynarodowej sztuki.

W majowym programie znajdą się między innymi warsztaty inspirowane stylem Mehoffera, sezonowymi kwiatami i wiele innych.

Kilka przydatnych informacji:

Zajęcia są dla dzieci od 5 do 12 lat.

Miejsca szybko znikają, dlatego zapraszamy do dokonywania rezerwacji z wyprzedzeniem. Udział w zajęciach można zarezerwować poprzez nasz nowy system rezerwacyjny, na naszej stronie internetowej.

Przebieg wydarzenia:

Sobotnie poranki rozpoczynają się o 10 od zwiedzania pracowni. Dzieci zapo­znają się z takimi poję­ciami jak: żywe muzeum, warsz­tat, witraż. Podczas zwiedzania obserwują mistrzów witrażowych przy pracy, mogą wziąć do ręki narzędzia i pędzle oraz pomalować na próbę witrażową twarz. Po zwiedzaniu zapraszamy dzieci na warsztaty.

Dzieci, które uczestniczyły już w zwiedzaniu mogą przyjść na same warsztaty, które rozpoczynają się o 10.45.

Na zwiedzanie Muzeum zapraszane są same dzieci, bez opiekunów. Dla chętnych rodziców i dziadków organizujemy osobne zwiedzanie o 10:30. Ci, którzy nie chcą zwiedzać, mogą relaksować się w muzealnej kawiarni, gdzie potem mogą towarzyszyć dzieciom w warsztatach plastycznych.

 

Więcej informacji na:

Sobotnie Poranki dla dzieci

Zapraszamy do rezerwacji!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Witrażu zaprasza na warsztaty

Pracownia i Muzeum Witrażu

Pracownia i Muzeum Witrażu to wyjątkowa instytucja na polskim i światowym rynku kulturalnym.

Jest efektem nowatorskiej koncepcji - mieści w swoich wnętrzach zarówno działającą od ponad stu lat roku pracownię witrażu, w której artyści …

Więcej

Adres:

al. Krasińskiego 23, 31-111 Kraków

Kontakt:

+48 512 937 979
info@muzeumwitrazu.pl https://
http://muzeumwitrazu.pl