Muzeum Powstania Warszawskiego i Fotoplastikon Warszawski zapraszają na ferie on-line

piątek 08.01.2021 do piątek 15.01.2021

Muzeum Powstania Warszawskiego i Fotoplastikon Warszawski zapraszają na ferie on-line

W tym roku ferie zimowe będą zupełnie inne – bez szaleństw na stoku narciarskim, tańców na lodzie czy zabaw pośród górskich szczytów, ale to nie znaczy, że ten czas ma być nieudany. Dla najmłodszych gości Muzeum Powstania Warszawskiego i Fotoplastikonu Warszawskiego mamy dwie propozycje on-line.

:: FERIE Z ZIMOWĄ KRAINĄ – warsztaty on-line
Fotoplastikon Warszawski zabierze dzieci do artystycznego świata wyobraźni. Podczas warsztatów powiemy, jak wykonać w domu zimową krainę inspirowaną przygodami małego wilka. Dzień po dniu zainspirujemy najmłodszych do zrobienia makiety śniegowego świata oraz mieszkających w nim zwierząt. Nie zabraknie wielu plastycznych wyzwań, artystycznej swobody, dobrej zabawy, ale przede wszystkim pokażemy jak pokonać domowa nudę.

Ferie zimowe z Fotoplastikonem Warszawskim dla dzieci w wieku 5 – 10 lat.
Kolejne warsztaty: 8.01. oraz 11-15.01.2021 r., o godz. 10.00 na facebooku Fotoplastikonu Warszawskiego www.facebook.com/fotoplastikonwarszawski

:: „WARSZAWA WCZORAJ I DZIŚ” – zimowa (domowa) wersja „Raz, dwa, trzy – warszawiakiem jesteś Ty!”

„Warszawa wczoraj i dziś” to pełna tajemnic i nieoczekiwanych historii gra w odkrywcę starych, pożółkłych fotografii i wspomnień. Zadaniem uczestników będzie wytropienie w swojej dzielnicy charakterystycznych miejsc, których stare zdjęcia udostępniono na stronie www.razdwatrzywarszawiak.pl i sfotografować obiekt, czy ulicę. Zagadki dotyczą dzielnic stolicy i miejscowości wokół Warszawy.

Wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl
Zdjęcia z opisami należy przesyłać na adres: 123warszawiak@1944.pl, najlepiej w formie prezentacji PP lub PDF. Dla najlepszych detektywów przygotowaliśmy niespodzianki.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie