Muzeum Etnograficzne w Terenie

Ogród Zabaw przy ul. Piekarskiej mapa

czwartek 25.08.2016

Wstęp wolny

MEK ogród zabaw krakow

Cykl warsztatów w Ogrodzie Zabaw (Ul. Piekarska) – Muzeum Etnograficzne w terenie to cykl otwartych spotkań w OGRODZIE ZABAW.

Od kwietnia, w co drugi czwartek, wspólnie bawimy się, eksperymentujemy i poznajemy się wzajemnie. W programie spotkania wokół zielonej architektury, ruchu i gier na świeżym powietrzu, wspólne czytanie książek oraz wiele innych tematów.

WSTĘP WOLNY!

Warsztaty w wakacje:

  • 11 sierpnia godz. 16.30 – 18.30
  • 25 sierpnia godz. 16.30 – 18.30

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Gdzie: Ogród Zabaw przy ul. Piekarskiej (Piekarska 14)

O zmianach związanych z ewentualną niesprzyjającą pogodą informować będziemy na stronie www.etnomuzeum.eu oraz na FB (Ogród Zabaw).

OGRÓD ZABAW to kilkadziesiąt metrów kwadratowych zielonej przestrzeni zachęcającej do odpoczynku, nieskrępowanej zabawy i spotkania z sąsiadami. Proste materiały, rozrysowane na chodniku gry podwórkowe odświeżona zieleń zapraszają do działań, eksperymentów i spotkań.

Projekt stworzony został w ramach wspólnych działań Muzeum Etnograficznego w Krakowie i Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej Parasol oraz dzieci z dzielnicy Kazimierz. Miejsce to jest efektem pracy i zaangażowania wielu środowisk. Punktem wyjścia były pomysły dzieci oraz opinie i refleksje mieszkańców Kazimierza zebrane w trakcie wywiadów i ankiet. Projekt nie powstałby, gdyby nie wsparcie i współpraca z instytucjami miejskimi jak i lokalnymi.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Etnograficzne w Terenie

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie

MUZEUM ETNOGRAFICZNE IM.SEWERYNA UDZIELI W KRAKOWIE Dzielimy się wiedzą, kolekcją i przestrzenią muzeum. Zależy nam, aby nasze zbiory prowokowały do zadawania pytań i stanowiły punkt wyjścia dla nowego odczytania dawnych znaczeń, do głębszego poznania samego siebie …

Więcej

Adres:

ul. Krakowska 46
31-066 Kraków


Kontakt:

(12) 430 60 23
edukacja@etnomuzeum.eu
http://www.etnomuzeum.eu

Zobacz także