Muzealne zmysły: Zabawy z niemowlęciem

Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1
📅 piątek 20.04.2018
Muzealne zmysły: Zabawy z niemowlęciem

Podczas kolejnej odsłony cieszących się ogromną popularnością ‚Muzealnych zmysłów’ fizjoterapeuta Maciej Matuszewski przedstawi zagadnienia związane z zabawami z niemowlęciem. Jaka zabawa wpływa najlepiej na jego rozwój? Co cieszy najmłodszych? Co jest niebezpiecznie i może zmęczyć niemowlaka a co odpręża i sprawia, że niemowlak szybciej uczy się funkcjonować w świecie pełnym wrażeń?

Warsztaty przeznaczone są dla niemowląt z opiekunem.

Termin: 20 IV 2018 r., godziny: 13.00
Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37