Muzealne zmysły: Wczesna opieka i pielęgnacja niemowlęcia

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

piątek 17.01.2020

Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły

Cykl spotkań dotyczących rozwoju niemowląt „Muzealne Zmysły” powraca w noworocznej odsłonie już 17 stycznia! Tym razem fizjoterapeuta Maciej Matuszewski przedstawi zagadnienia związane ze sposobami pielęgnacji najmłodszych. Jakich czynności unikać oraz co wpływa na optymalny rozwój dziecka? Dodatkowo po spotkaniu serdecznie zapraszamy naszych małych odwiedzających wraz z opiekunami na krótkie oprowadzanie po wystawie „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety: koszt udziału jednego maluszka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Muzealne zmysły: Wczesna opieka i pielęgnacja niemowlęcia

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni