Muzealne zmysły: Stymulacja rozwoju małego dziecka

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

piątek 21.02.2020

Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły

W lutym zapraszamy na spotkanie z fizjoterapeutą Maciejem Matuszewskim, który przedstawi zagadnienia związane z zaspokojeniem podstawowych potrzeb dziecka, zarówno fizjologicznych, jak i psychicznych, niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju. Po spotkaniu serdecznie zapraszamy naszych małych odwiedzających wraz z opiekunami na krótkie oprowadzanie po wystawie stałej „Gdynia Dzieło Otwarte”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety: koszt udziału jednego maluszka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Muzealne zmysły: Stymulacja rozwoju małego dziecka

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni