Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły

📅 piątek 20.12.2019
🎫 5zł
Muzealne zmysły: Jak rozwijać zmysły – inspiracje i pomysły
W piątek 20.11.2019 o godzinie 13.00 zapraszamy naszych najmłodszych uczestników wraz z opiekunami na ostatnie w tym roku spotkanie ze specjalistą w ramach cyklu „Muzealne Zmysły”. Podczas grudniowych zajęć w Muzeum Miasta Gdyni porozmawiamy o zmysłach i ich rozwijaniu, poznamy sposoby na zabawy z maluszkiem i pomysły na stworzenie prostych zabawek.

Prowadzenie: Anna Retman

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety: koszt udziału jednego maluszka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Uwaga! Dzieci mogą wziąć udział jedynie z opiekunami.