Muzealne zmysły: Jak bawić się ze swoim dzieckiem?

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

piątek 22.11.2019

Muzealne zmysły: Stymulacja logopedyczna od urodzenia

Zapraszamy naszych naprawdę najmłodszych uczestników wraz z opiekunami na spotkanie 22.11.2019 o godzinie 13.00 z fizjoterapeutą Maciejem Matuszewskim. Tym razem w Muzeum Miasta Gdyni poznamy czynności, które usprawnią umiejętności ruchowe dziecka poprzez zabawę.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety: koszt udziału jednego maluszka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Uwaga! Dzieci mogą wziąć udział jedynie z opiekunami.

Muzealne zmysły: Jak bawić się ze swoim dzieckiem?

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1