Muzea wychodzą na spacer – wspólna zabawa

na schodach przed budynkiem Muzeum Miasta Gdyni
📅 niedziela 30.08.2020
Muzea wychodzą na spacer - wspólna zabawa
W te wakacje Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji łączą siły! Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat, do wspólnej zabawy. Zagadki, które rozwiążemy w trakcie dwóch spacerów, doprowadzą nas do znanych gdyńskich miejsc. Niczego więcej nie możemy Wam zdradzić, zabierzcie ze sobą wodę, wygodne buty i koniecznie dobry humor!

Widzimy się w niedzielę 30.08.2020 o godzinie 11:00.

Spotkamy się na schodach przed budynkiem Muzeum Miasta Gdyni

Obowiązują zapisy pod adresem mailowym zapisy@muzeumgdynia.pl , w zgłoszeniu prosimy o podanie imienia dziecka, wieku oraz numeru telefonu do rodzica/opiekuna, który będzie uczestniczył w spacerze.

Informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas spaceru:
1. Wszelkie materiały, które otrzymają uczestnicy, poddane są dezynfekcji.
2. Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego uczestnika.
3. Prosimy o zachowanie bezpiecznych odstępów między uczestnikami, którzy nie są ze sobą spokrewnieni.
4. Przypominamy o konieczności regularnej dezynfekcji rąk.
5. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek lub przyłbic.
6. W celu zachowania bezpieczeństwa, osoba prowadząca spotkanie została wyposażona w przyłbicę.
7. Ze względów bezpieczeństwa ograniczyliśmy w tym roku liczbę uczestników. Z tego powodu prosimy, aby jedno dziecko uczestniczyło w warsztatach z maksymalnie jednym opiekunem.
30.08.2020 Niedziela
Dla wszystkich Dla wszystkich