Musical Czarno to widzę. Wolontariusze na rzecz edukacji dzieci w IT

Teatr Variété mapa

wtorek 14.01.2020 do środa 15.01.2020

Czarno to widzę

Wokaliści, tancerze, scenografowie, oświetleniowcy i wiele innych ról potrzebnych jest aby zorganizować musical. Ale czy tym zajmują się pracownicy korporacji? Tak, jeśli łączy ich wspólny cel pomocy innym oraz swego rodzaju tradycja.

Niedawno wystartowały przygotowania do siódmej już edycji musicalu charytatywnego, podczas którego wolontariusze firmy UBS wystąpią na deskach teatru Variété . Dzięki temu kolejny raz wspierają szczytny cel – tym razem na rzecz podopiecznych Fundacji Hearty z Krakowa.

Ideą Fundacji jest „edukacja przyszłości”. Pomaga podopiecznym domów dziecka, dzieciom z niepełnosprawnościami oraz uczniom znajdującym się w trudniejszej sytuacji życiowej i materialnej zwiększyć swoje umiejętności, by ułatwić im start w dorosłe życie. Hearty współpracuje z 16 placówkami z Krakowa i okolic. Prowadzi m.in. regularny program edukacyjny “Pierwszy krok w IT” i organizuje inne wydarzenia dot. nowych technologii.

„To już siódmy serdeczno-muzyczny projekt UBS, ale pierwszy we współpracy z Fundacją Hearty. W grudniu 2019 oraz styczniu 2020 roku, wolontariusze UBS pokażą na scenie swoje największe, najskrytsze talenty i wystąpią w samodzielnie przygotowanym charytatywnym musicalu. Wspólnie rozpoczynamy również prace nad programem „Future Innovators Academy'” – mówi Ewa Szymkowska-Nowak, CSR Manager w UBS.

W tym roku musical pt. “Czarno to widzę” odbędzie się już 17 i 18 grudnia 2019 oraz 14 i 15 stycznia 2020 w krakowskim Teatrze Variété. Cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na wsparcie edukacyjne kolejnych podopiecznych Fundacji. Jest to niepowtarzalna okazja, aby ujrzeć efekty wielomiesięcznej pracy wolontariuszy – pracowników UBS i ich przyjaciół.

O czym będzie spektakl? Tej zimy organizatorzy zapraszają widzów do Podbucia – maleńkiej sennej miejscowości pośrodku niczego, której mieszkańcy będą świadkami wielu niewyjaśnionych zjawisk i niedorzecznych sytuacji. Bohaterzy przedstawienia zostaną wciągnięci w wir nieprawdopodobnych zdarzeń i licznych teorii spiskowych.

“Warto pamiętać o tym, że takie przedsięwzięcie to długie, ponad półroczne przygotowania, wymagające czasu i zaangażowania od wielu osób. Jesteśmy wdzięczni za pracę, którą wykonują wszyscy wolontariusze i zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie.” – podsumowała Paulina Wójtowicz – założycielka i Prezes Fundacji Hearty.

Bilety na musical są dostępne na stronie Teatru Variété: https://teatrvariete.pl/repertuar/

W razie pytań lub chęci współpracy, Fundacja zaprasza do kontaktu: info@heartyfoundation.com

Więcej o Fundacji i jej podopiecznych: https://heartyfoundation.com

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:charytatywniemusical