Music Time – Śpiewanki dla najmłodszych

różne lokalizacje mapa

poniedziałek 21.11.2016

35 zł

music time

Śpiewanki dla najmłodszych (maluchy do 4 lat) po angielsku czyli nauka przez wspólną zabawę w towarzystwie rodziców i opiekunów.

Zajęcia prowadzi Tom Connerney – native speaker i certyfikowany nauczyciel angielskiego z wieloletnim doświadczeniem

Czas trwania 40 minut    Cena: 35 pln

Prowadzący: Tom Connerney, rodowity Irlandczyk, uczący angielskiego od kilku lat małych i dużych Warszawiaków

Pomysł: Edyta Connerney: absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego

Sami jesteśmy rodzicami dwójki dwujęzycznych dzieci. Chcielibyśmy podzielić się naszymi doświadczeniami, wesprzeć i zainspirować Państwa do rozpoczęcia edukacji językowej waszych pociech jak najwcześniej.

Młodsze dzieci zdecydowanie lepiej radzą sobie z opanowaniem systemu fonologicznego (czyli dźwięków) nowego języka. Ponieważ ich aparat mowy jest jeszcze elastyczny, prawdopodobne jest, że przyswoją naturalną angielską wymowę i intonację, co z kolei wpływa bardzo pozytywnie na umiejętność rozumienia ze słuchu.

Dlaczego warto przyjść na nasze zajęcia?

  1. Po pierwsze każde spotkanie odbywa się z native speakerem Tomem Connerney (rodowitym Irlandczykiem) – oprócz prawidłowej wymowy i akcentu takie spotkania uczą dzieci otwartości na inne kultury i tolerancji.
    Dzieci bardzo szybko akceptują fakt, że angielski służy do komunikowania się i dlatego nauka języka nie jest dla nich sztuczna. Młodsze dzieci są znacznie mniej skrępowane i nie odczuwają wstydu w obecności osoby obcojęzycznej.
    Dzieciom nie przeszkadza, jeżeli w trakcie zajęć/zabawy pojawiają się słowa lub fragmenty dla nich nie zrozumiałe. Są wręcz do tego przyzwyczajone, bo wciąż jeszcze uczą się języka ojczystego. Nauka dwóch języków jednocześnie korzystnie wpływa na rozwój obu półkul mózgowych
  1. Po drugie, forma zajęć: nauka przez zabawy muzyczne – „Wpadające w ucho” piosenki i rymowanki na naszych zajęciach zaczerpnięte są z programów irlandzkich i brytyjskich przedszkoli jakie mieliśmy okazje podpatrzeć w czasie edukacji naszych własnych dzieci.
    Dziecko słucha wierszyków i piosenek a jednocześnie powtarza i wykonuje określone czynności. Rymy, dziecięcy język i wielokrotne powtarzanie bardzo ułatwiają proces zapamiętywania.
  1. Po trzecie, w naszych zajęciach biorą udział maluchy razem z rodzicami/opiekunami. Zapewni to poczucie bezpieczeństwa najmłodszym, a rodzicom pozwoli na czynny udział w zajęciach. Dzięki temu rodzic wraz z dzieckiem będzie mógł powtarzać i utrwalać piosenki i rymowanki w domu. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ sekret wychowywania dzieci dwujęzycznych i nauczania drugiego języka to konsekwencja i powtarzalność małych kroczków.

Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonego porządku lekcji i powtarzalności, co zapewnia maluchom poczucie bezpieczeństwa. Nasze spotkania umożliwiają rodzicom spotkanie innych rodzicami z dziećmi w podobnym wieku i przyjemne spędzenie wolnego czasu a dzieciom interakcje z rówieśnikami.

Podczas wspólnej zabawy pozwalamy im uczyć się w bardziej spontaniczny i naturalny sposób. Zapraszamy serdecznie i obiecujemy, że juz wkrótce Wasze maluchy zaczną podśpiewywać po angielsku!

Music TimePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
ToZo cafe
ul. Górczewska 80
godz.
11:15
CieKawa cafe
ul. Powsta
ńcóŚlaskich 80D
 godz.
10:00
godz.
16:00
 
Kids & Friends cafe
ul. Skierniewicka 14 lok. U2
godz.
16:00
 
godz.
10:00

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
tom-connerney-photo

Thomas Connerney Polska

Thomas Connerney Rodowity Irlandczyk, mieszkający w Warszawie - certyfikowany nauczyciel angielskiego, który od kilku lat z powodzeniem pomaga „rozgadać się” małych i dużym warszawiakom.Prywatnie tata dwujęzycznych: Mai i Filipa, których od małego zaraża pasją do …

Więcej

Adres:Kontakt:

733 605 505
facebook