Mural – folkowe podróże malowane na murze. Sosnowiec

Filia "Tajemniczy Ogród", ul. Gen. Grota-Roweckiego 23 mapa

poniedziałek 29.07.2019

Mural - folkowe podróże malowane na murze. Sosnowiec

W poniedziałek 29 lipca 2019 o godz. 10.00 blady i smutny mur usytuowany za Biblioteką Dziecięcą przy ul. Gen. S. Grota Roweckiego 23 w Sosnowcu, zmieni się nie do poznania, dzięki fantazji dzieciaków i talentowi ich małych rączek. Wspólnymi siłami stworzymy folkowy mural ozdobiony tradycyjnymi regionalnymi kolorami, wzorami i symbolami. Nie zabraknie podobizn postaci z legend – Bazyliszków, Złotych Kaczek, Syrenek, cytatów i hasła bibliotecznej akcji letniej. Imprezę zakończy sesja zdjęciowa autorów tego wielkoformatowego dzieła.

Do zabawy zapraszamy wszystkie kreatywne i lubiące plastyczne wyzwania dzieci uczestniczące w akcji letniej. Chęć udziału w imprezie należy zgłosić bibliotekarzowi w dowolnej placówce MBP w Sosnowcu, najpóźniej do środy 24 lipca 2019.

Obowiązkowy ekwipunek: stare, nadające się do zniszczenia buty i ubranie lub fartuch, nakrycie głowy chroniące przed słońcem.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Program akcji letniej „Z legendą w plecaku, czyli folkowe lato z biblioteką” dostępny m.in. na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także