Mucha w Mucholocie w NCK

Nowohuckie Centrum Kultury mapa

sobota 03.06.2023

Mucha w Mucholocie 

Aida Kosojan-Przybysz jak nikt inny potrafi pisać dla dzieci, bawić słowem i rozśmieszać do łez, czego dowodem jest popularność albumów „Aida dzieciom” czy „Mini Mini Kołysanki”. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album artystki ZGADNIJ, CO TO JEST ZA ZWIERZĘ z utworami dla dzieci ponownie podbija ich serca.

Aida wraz ze swoim zespołem, złożonym ze wspaniałych muzyków stworzyli koncert, interaktywny spektakl, podczas którego zapraszają publiczność do wspólnej zabawy. Podczas koncertu dzieci uczestniczą w jego tworzeniu; odpowiadają na zagadki, naśladują głosy zwierząt, dzielą się swoimi historiami nawiązującymi do tekstów piosenek. W naturalny sposób, poprzez zabawę, uczą się jak chronić świat, dbać o jego mieszkańców (wszystkich), środowisko, rzeki, morza, oceany, powietrze. Jak żyć nie szkodząc, a małymi krokami oddawać szacunek planecie, która ofiarowała nam siebie i stała się naszym domem.

Aida jest autorką wszystkich tekstów piosenek, a krążek powstał we współpracy z wybitnym kompozytorem i producentem muzycznym – Kubą Galińskim. Duet tych osobowości muzycznych zaowocował synergią popu, swingu, a nawet post punkowego ska oraz produkcją na najwyższym światowym poziomie.

3 czerwca (sobota), g. 11.00, Scena NCK

MUCHA W MUCHOLOCIE – Aida z zespołem – koncert dla dzieci

https://nck.krakow.pl/mucha-w-mucholocie-koncert-dla-dzieci/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mucha w Mucholocie w NCK

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to instytucja, która od ponad trzydziestu lat nakręca kulturę w Krakowie. Rok w rok odbywa się w nim półtora tysiąca przedstawień, festiwali, wystaw, wykładów i konferencji - dla trzystu tysięcy ludzi.  …

Więcej

Adres:

Aleja Jana Pawła II 232
Nowa Huta
31-913 Kraków


Kontakt:

(012) 644 02 66
nck@nck.krakow.pl
http://www.nck.krakow.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:koncert