Mru i ja. Wielka przygoda na cztery łapy. Mamy zaproszenia!

📅 piątek 08.09.2023 do piątek 15.09.2023
Mru i ja. Wielka przygoda na cztery łapy. Mamy zaproszenia!
Pełna przygód, przyjaźni, humoru i wzruszeń opowieść o wędrującym własnymi ścieżkami Mru i wyjątkowej ekipie: dziesięcioletniej Cleo, szalonej sąsiadce  i psie Rambo, którzy wyruszą kocim tropem na wspólną wyprawę pełną zabawy. To będzie wspaniała mrrucząca przygoda dla całej rodziny! Z okazji premiery , która odbędzie się juz 15 września

Uwaga! Mamy dla Was 20 dwuosobowych zaproszeń na film Mru i ja. Wielka przygoda na cztery łapy do wykorzystania w sieci kin Cinema City w całej Polsce na dowolny seans Mru i ja. Wielka przygoda na cztery łapy w dniach 18-21.09 lub 25-28.09

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 08 -15 września wyślesz maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Mru i ja. Wielka przygoda na cztery Łapy w treści zaś wpiszesz swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Za co kochasz koty ?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

O Filmie

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

reżyseria: Guillaume Maidatchevsky
na podstawie powieści Maurice’a Genevoix
polski dubbing – obsada: Antonina Żbikowska, Danuta Stenka, Małgorzata Socha, Piotr Adamczyk
czas trwania: 1 h 23 min.
premiera: 15 września 2023
dystrybucja: M2 Films