My Mamy – Drugie Oblicze: Cudne wianki, Lublin

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, Judyma 2a, Lublin mapa

czwartek 08.12.2016

10 zł

Zabawy na Boże Narodzenie ozdoby

Święta tuż tuż… a głowa pełna pomysłów: pieczenie pierników, ubieranie choinki, dekorowanie stołu. Na grudniowych warsztatach z cyklu My Mamy – Drugie Oblicze odpowiemy na pytanie jak przystroić dom, aby wyglądał świątecznie i zajmiemy się wyplataniem wianków na drzwi. Będziemy wykorzystywać tylko naturalne materiały, bez plastikowych dodatków. Oryginalne pomysły przedstawi Sylwia Lis-Persona.

Mamo! Przyjdź i stwórz coś pięknego! Miło będzie przywitać gości świątecznym wystrojem drzwi.

Zachęcamy wszystkie Mamy i ich pociechy do udziału w warsztacie.

Mistrzynią spotkania będzie Sylwia Lis-Persona, mama dwóch synów: Antka i Mikołaja. Z wykształcenia artysta-plastyk, na co dzień mieszka i tworzy w Turce pod Lublinem. Zajmuje się twórczością w dziedzinie malarstwa oraz unikatowego, ręcznie czerpanego papieru. Wszelkie zajęcia manualne nie są jej obce.

Koszt udziału – 10 zł

Koordynacja – Marzena Miszczuk-Głowacka

Zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl  /  tel. 81 466 59 15

Ilość miejsc ograniczona.

 

 

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Mamo, pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo! Do prowadzenia warsztatów zapraszamy Mamy, których aktywności i pasje są nam znane. Przez cały czas czekamy na TWOJE zgłoszenie. Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” napisz na u.kokoszka@ddkweglin.pl. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią!

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Jesteśmy  instytucją, która na kulturalnej mapie Lublina powstała dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców dzielnicy Węglin Północny. Drzwi nowej, miejskiej instytucji, oficjalnie otwarto 2 października 2011 roku. Od tamtej pory Dedek  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem swoją bogatą …

Więcej

Adres:

ul. Judyma 2a
Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 10
info@ddkweglin.pl
http://www.ddkweglin.pl
facebook