Weleda
Weleda Baby

My Mamy – Drugie Oblicze: Cudne wianki, Lublin

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, Judyma 2a, Lublin
🗺 mapa
📅 czwartek 08.12.2016
10 zł
Zabawy na Boże Narodzenie ozdoby

Święta tuż tuż… a głowa pełna pomysłów: pieczenie pierników, ubieranie choinki, dekorowanie stołu. Na grudniowych warsztatach z cyklu My Mamy – Drugie Oblicze odpowiemy na pytanie jak przystroić dom, aby wyglądał świątecznie i zajmiemy się wyplataniem wianków na drzwi. Będziemy wykorzystywać tylko naturalne materiały, bez plastikowych dodatków. Oryginalne pomysły przedstawi Sylwia Lis-Persona.

Mamo! Przyjdź i stwórz coś pięknego! Miło będzie przywitać gości świątecznym wystrojem drzwi.

Zachęcamy wszystkie Mamy i ich pociechy do udziału w warsztacie.

Mistrzynią spotkania będzie Sylwia Lis-Persona, mama dwóch synów: Antka i Mikołaja. Z wykształcenia artysta-plastyk, na co dzień mieszka i tworzy w Turce pod Lublinem. Zajmuje się twórczością w dziedzinie malarstwa oraz unikatowego, ręcznie czerpanego papieru. Wszelkie zajęcia manualne nie są jej obce.

Koszt udziału – 10 zł

Koordynacja – Marzena Miszczuk-Głowacka

Zapisy – m.miszczuk-glowacka@ddkweglin.pl  /  tel. 81 466 59 15

Ilość miejsc ograniczona.

 

 

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Mamo, pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo! Do prowadzenia warsztatów zapraszamy Mamy, których aktywności i pasje są nam znane. Przez cały czas czekamy na TWOJE zgłoszenie. Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” napisz na u.kokoszka@ddkweglin.pl. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią!

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl

323 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent