MotoMikołaje znów w Manufakturze

Drewnowska 58 mapa

sobota 23.11.2019 do niedziela 24.11.2019

MotoMikołaje znów w Manufakturze

Aż 40 motocykli, w tym customizowany w amerykańskim stylu Harley Davidson i warty 100 tys. zł Ducatti Panigale będzie można podziwiać przez cały weekend w rotundzie galerii handlowej Manufaktury. Będzie to też znakomity moment, by wesprzeć akcję charytatywną łódzkich motocyklistów, którzy zbierają fundusze na pomoc dzieciom z domów dziecka.

Co roku przed świętami w Manufakturze można spotkać MotoMikołajów – łódzkich motocyklistów, którzy zbierają fundusze na całoroczną pomoc dla wychowanków domów dziecka. Kupują prezenty na Mikołajki, ale także opłacają na cały rok korepetycje, a także organizują dwudniowe wyjazdy – w mijającym roku dzieciaki szalały w Energylandii. Dzięki udanej zbiórce udało się także ufundować nagrody na koniec roku dla najzdolniejszych uczniów (i tych z najlepszym zachowaniem), a nawet sfinansować leczenie ortodontyczne dla jednego z wychowanków. Wszystko to dzięki zeszłorocznej zbiórce, w której udało się zebrać 50 tys zł. W samej Manufakturze udało się zebrać najwięcej jednorazowo – aż 15 tys. zł.

Udział w akcji potwierdziło 40 maszyn!

Miłośnicy pojazdów historycznych z pewnością docenią radziecki motocykl z koszem. Na części maszyn będzie można usiąść, z każdym – zrobić selfie.

To nie koniec atrakcji – jak co roku do akcji w Manufakturze włączą się Wilki Łódzkie – zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego. W niedzielę popołudniu do kwestujących dołączą postaci z filmów: będzie Kylo Ren i Szturmowiec z „Gwiezdnych Wojen” i Star-Lord z komiksów Marvela.

Finał akcji zaplanowano na 7.12 – wówczas w samo południe z Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze MotoMikołaje wyruszą z prezentami do dzieci. W tym roku wsparcie otrzymają wychowankowie z Domów Dziecka nr 2, 3, 6 i 15.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie