Mosznowładcy w Galerii Przymorze, czyli darmowe badania profilaktyczne dla mężczyzn

Mosznowładcy w Galerii Przymorze, czyli darmowe badania profilaktyczne dla mężczyzn

Galeria Przymorze
🗺 mapa
📅 sobota 14.10.2023
Mosznowładcy w Galerii Przymorze, czyli darmowe badania profilaktyczne dla mężczyzn
W sobotę 14 października 2023 roku w godzinach 10.00-20.00 w Galerii Przymorze odbędzie się akcja profilaktyczna „Mosznowładcy”, w ramach której Panowie będą mogli sprawdzić zdrowie swoich jąder oraz prostaty. Organizatorem akcji jest Fundacja Kapitan Światełko.

„Mosznowładcy” to kolejna prozdrowotna akcja, do której przyłącza się Galeria Przymorze. Tym razem zadbamy o zdrowie Panów zachęcając ich do profilaktyki „męskich” nowotworów. 14 października w godz. 10.00-20.00 w dwóch mobilnych gabinetach będzie można bezpłatnie wykonać:

  • nieinwazyjne badanie USG jąder (dla mężczyzn do 40. roku życia);
  • badanie poziomu PSA (dla mężczyzn powyżej 40. roku życia), czyli markera nowotworowego prostaty we krwi.

Aby skorzystać z badań, nie trzeba się zapisywać, decyduje kolejność zgłoszeń. Zarówno badanie USG, jak i testy poziomu PSA nie wymagają żadnego przygotowania – poza zachowaniem higieny osobistej.

„Co roku w Polsce odnotowuje się 1500 nowych przypadków raka jądra i 15 000 zachorowań na raka prostaty, dlatego tak ważna jest profilaktyka ‘męskich’ nowotworów. Wcześnie wykryty rak daje szansę na skuteczne leczenie i wyzdrowienie, dlatego gorąco zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych. Panowie – zróbcie coś dla siebie i przyjdźcie zbadać się do Galerii Przymorze mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Akcja odbędzie się na parterze Galerii Przymorze, w okolicach Zielonej Ściany.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie