Momo – audiobook dla dzieci. Czyta Edyta Jungowska

czwartek 02.12.2021 do czwartek 16.12.2021

Momo audiobook Edyta Jungowska

Momo albo osobliwa historia o złodziejach czasu i dziewczynce, która odzyskała dla ludzi skradziony im czas.

Pewnego dnia w ruinach starego amfiteatru pojawia się tajemnicza dziewczynka – Momo. Szybko zaprzyjaźnia się z okolicznymi mieszkańcami. Dzieci uwielbiają się z nią bawić, a dorośli dzielą swoimi kłopotami. Jedno spotkanie z Momo wystarczy, żeby w ich życiu zapanował spokój i radość. Jednak wkrótce całe miasto opanowują bezwzględni szarzy panowie, którzy kradną ludziom wolny czas i zatruwają ich serca śmiertelną szarą nudą. Czy Momo uda się uratować swoich przyjaciół? Czy mając do pomocy jedynie żółwia i zagadkowego mistrza Horę pokona szarych panów? Posłuchajcie…

Pisarz Michael Ende, jest jednym z najpopularniejszych autorów literatury dziecięcej. Poza ,,Momo” napisał ,,Niekończącą się historię”, na podstawie której powstała jedna z największych europejskich superprodukcji filmowych – „The NeverEnding Story” oraz serię przygód Kuby Guzika, która stała się podstawą do popularnego serialu animowanego.

Za swoje książki otrzymał w sumie ponad czterdzieści nagród, sprzedały się na całym świecie w czterdziestu milionach egzemplarzy. Na podstawie ,,Momo” Michael Ende napisał również libretto opery oraz scenariusz filmowy. W filmie z 1986 roku wystąpił gościnnie jako pasażer pociągu. Nakład powieści ,,Momo” do tej pory przekroczył siedem milionów.

Obejrzyj animację Momo:

czyta: Edyta Jungowska
reżyseria: Jacek Sut
tłumaczenie: Ryszard Wojnakowski
muzyka: SzaZa – Szamburski/Zakrocki
projekt okładki i ilustracje: Marcin Minor
WYDAWNICTWO JUNG-OFF-SKA

płyta w formacie MP3
cena: 39,99

Wiek 9-13

ISBN 978-83-62264-67-4

PREMIERA 30 LISTOPADA 2021

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie