Moje wakacje z Rudym. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

📅 czwartek 03.08.2017 do poniedziałek 07.08.2017
Moje wakacje z Rudym film dla dzieci zaproszenia do kina
Przytaczamy prawdziwą opowieść, jaka kryje się za filmem „Moje wakacje z Rudym”. Ta familijna produkcja pojawi się w polskich kinach już 11 sierpnia.

A już 10 sierpnia zapraszamy Czytelników Miasta Dzieci na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się o godzinie 18:30 w warszawskiej Kinotece.

Mamy dla Was  20 dwuosobowych zaproszeń na film. Jeśli chcielibyście je otrzymać, piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl, w tytule maila Moje wakacje z Rudym, w treści imię i nazwisko oraz zdanie uzasadnienia, dlaczego chcielibyście zobaczyć akurat ten film.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej 7 sierpnia. Powodzenia!

A na jaki film zaprosimy?
Moje wakacje z Rudym film dla dzieci

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów – Australii. Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność „Moje wakacje z Rudym” mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017. Nakręcony w malowniczych plenerach Antypodów film nie pozostawi nikogo obojętnym i z pewnością znajdzie uznanie miłośników psów i nie tylko. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane!

W trakcie pracy na planie filmu przygodowego „Moje wakacje z Rudym” w australijskiej Pilbarze każdy członek obsady i ekipy spotkał się przynajmniej kilka razy z różnymi opowieściami związanymi z legendą Rudego. Niektóre z nich znali doskonale z czasów dzieciństwa, inne słyszeli po raz pierwszy w życiu. Dowiedziałem się kiedyś, że pies należał do jakiegoś starego Aborygena, który zmarł, więc Rudy zaczął przenosić się w rezultacie z miejsca na miejsce, mówi aktorka Josie Alec, filmowa pani Abby, której ojciec należał do zamieszkującego te tereny plemienia Ngarluma. Takich historii są dosłownie setki, ale wszystkie sprowadzają się do jednego – po Pilbarze krążył kiedyś czerwony pies, który dzięki swojemu charakterowi stał się legendą.

Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Zobaczcie zwiastun filmu Moje wakacje z Rudym:

Więcej informacji na stronie Kino Świat.