Moje małe Ciacho – książka dla dzieci

wtorek 13.11.2018 do sobota 01.12.2018

Moje małe Ciacho - książka dla dzieci

„Moje małe Ciacho” autorstwa Anny Powierzy to pełna humoru, zilustrowana przez Henryka Sawkę, książka logopedyczna dla dzieci, która dzięki wprowadzonym do fabuły różnorodnym ćwiczeniom, wykonywanym wraz z ulubionymi bohaterami wspomaga rozwój mowy, zarówno u tych młodszych, jak i nieco starszych dzieci.

Tytułowy Ciacho to wspaniały, piękny, podziwiany przez wszystkich koń, jednocześnie – straszny cykor. Na szczęście jego przyjaciele – Mały (lubiący jeść kucyk), Mojka (żywiołowy piesek) oraz Stefcia (lubiąca szkołę ale… jeszcze bardziej dni wolne spędzane w stajni) są wspaniałymi towarzyszami i podporą w świecie pełnym przerażających…. mrówek! Moje małe Ciacho - książka dla dzieci

Książka zostanie wydana nakładem Wydawnictwa A&K i ukaże się na rynku 15 listopada 2018 roku. Nietuzinkowe ilustracje, dbałość o każdy szczegół przy przygotowaniu merytorycznym i technicznym książki, wysoka jakość materiałów, w pełni polska produkcja oraz interesująca tematyka – to główne atuty tego produktu.

AUTORZY:

ANNA POWIERZA
Aktorka teatralna i filmowa, dyplomowany logopeda, absolwentka filozofii i historii sztuki, pisarka. Prywatnie miłośniczka koni.

HENRYK SAWKA
Znakomity rysownik, satyryk, ilustrator. Prywatnie miłośnik koni.

LEKTURA POLECANA PRZEZ LOGOPEDÓW

Książka MOJE MAŁE CIACHO jest polecana przez logopedów, nie tylko jako lektura do ćwiczeń logopedycznych, ale również wspierająca szeroko pojęty rozwój dziecka.

Kurs online - Jak rozwijać koncentrację i uwagę dzieci

Mindfulness dla dzieci

Twoje dziecko ma trudności z koncentracją? Nie potrafi się na niczym skupić? Jest zestresowane?
Jeżeli chcesz pomóc dziecku rozwinąć pełnię jego możliwości, lepiej zrozumieć siebie, zbudować odporność na stres i nauczyć się słuchać głosu własnego serca – ten kurs jest właśnie dla was!

„Ćwiczenia logopedyczne, jak każde inne wymagające systematycznego powtarzania, są dosyć nużące. Tutaj Autorka podjęła próbę ich zbeletryzowania. Dzieci wykonają je z większym zapałem identyfikując się z bohaterami tej książki, przeżywając razem z nimi przygody i uczestnicząc w bierny i czynny sposób w narracji, co ma niebagatelny wpływ na rozwój nie tylko ich komunikacji, ale także innych procesów poznawczych i emocjonalnych. „

DR N. HUM. KRZYSZTOF SZAMBURSKI
LOGOPEDA, PSYCHOLOG, WYKŁADOWCA UW

ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE WPLECIONE W FABUŁĘ
Anna Powierza z wykształcenia logopeda zaprojektowała ćwiczenia tak, aby tworzyły spójną całość treningu. Dzieci zainspirowane losami bohaterów razem z nimi wykonują szereg ćwiczeń począwszy od  rozgrzewki ogólnorozwojowej, poprzez ćwiczenia oddechowe, aparatu mowy czy też ćwiczenia równoważne i rozluźniające.

MOJE MAŁE CIACHO
Anna Powierza, Henryk Sawka
Ilość stron: 48
Sugerowana cena detaliczna: 35 zł (w tym 5% VAT)
WYDAWNICTWO A&K

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie