Mój przyjaciel Ufik już w kinach!

Mój przyjaciel Ufik już w kinach!

📅 piątek 25.10.2019 do piątek 08.11.2019
Mój przyjaciel Ufik już w kinach!
Pełna humoru i niesamowitych przygód wspaniała opowieść o tym, że z wiernym przyjacielem u boku nie ma rzeczy niemożliwych! Wyjątkowa zabawa dla najmłodszych – „Mój przyjaciel Ufik” już w kinach!

Co to jest: czasem małe, a czasem duże, pomarańczowe i z ośmioma łapkami? To najlepszy kompan, jakiego możesz sobie wyobrazić! Dajcie się zabrać w podróż do zachwycającego świata pełnego barw i niezwykłych stworzeń – i przekonajcie się, że przyjaźń to super przygoda!

Mój przyjaciel Ufik: zwiastun PL już w kinach!

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik – niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

Wyjątkowa zabawa dla najmłodszych – „Mój przyjaciel Ufik” już w kinach!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Ufik_4 Ufik_6

Ufik_5

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie