Modna wyprawka szkolna do wygrania w internetowym quizie

środa 24.08.2016 do piątek 26.08.2016

Quiz Nagrody- wyprawki szkolne

Na blogu i profilu bliżej źródeł został zorganizowany quiz, dzięki któremu można sprawdzić poziom swojej wiedzy dotyczący zagadnień związanych z wodą i architekturą wodną. Do wygrania są modne wyprawki szkolne. Organizatorem konkursu jest gdańska infrastruktura wodociągowo-kanalizacyjna.

Quiz został podzielony na trzy etapy: podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany. Łącznie można zdobyć 42 punkty. Zdobywcom najwyższej punktacji we wszystkich trzech etapach zostaną wręczone wyjątkowe wyprawki szkolne, które z pewnością uprzyjemnią uczniom wrześniowy powrót do szkoły. Odpowiedzi na konkursowe pytania można szukać w mediach społecznościowych GIWK pod nazwą Bliżej Źródeł – przede wszystkim na profilu FB, blogu i kanale YT. Aby wziąć udział w rywalizacji i wygrać nagrody należy wysłać swój wynik podając przy tym swój adres e-mail. Konkurs trwa do 26 sierpnia.

Profile społecznościowe GIWK pokazują, że problematyka wody spotyka się z coraz większym zainteresowaniem w sieci – podkreśla zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Jednym z zadań GIWK Sp. z o.o. jest wspieranie edukacji w zakresie ochrony środowiska naturalnego, szczególnie w obszarach związanych z działalnością wodociągową i kanalizacyjną. Stworzony program edukacyjny nosi nazwę „Bliżej Źródeł”, tak nazwane są także poszczególne profile spółki w mediach społecznościowych, które są jednym z narzędzi wykorzystywanych do działalności edukacyjnej. Użytkownikom mediów społecznościowych przybliżane są min. zagadnienia związane z właściwościami wody, ochroną zasobów naturalnych wody, ochroną Morza Bałtyckiego czy energią odnawialną. Wszystko w przejrzystej i zabawnej formie.

Chcemy wykształcić wśród gdańszczan umiejętności dotyczące odpowiedzialnego korzystania z zasobów przyrody. Zbliżanie się do źródeł to poprawianie jakości wody, ale także odwoływanie się do tego co rzetelne, odpowiedzialne i bliskie naturze mówi Jacek Skarbek, Prezes Zarządu GIWK.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

        * Wejdź na stronę

        * Rozpocznij quiz

        * Zapisz swój wynik, podaj e-maila i wyślij zgłoszenie.

Jeśli nie masz pewności, która odpowiedź jest poprawna – poszukaj jej na blogu, FB czy YT Bliżej Źródeł.

Jak blisko źródeł jesteś? [Wodny Quiz]

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:ekologia

Zobacz także