Moc nagród od Centrum Handlowego RONDO

Centrum Handlowe RONDO mapa

poniedziałek 12.10.2020 do sobota 24.10.2020

Moc nagród od Centrum Handlowego RONDO

Jesienne zakupy i przyjemność w prezencie! CH RONDO zachwyci Was nagrodami! W dniach 9-24 października trwa jesienna loteria w Centrum Handlowym RONDO z upominkami w postaci kart podarunkowych w podziękowaniu za zakupy!

Październik w CH RONDO upłynie w iście prezentowym klimacie! A to wszystko za sprawą jesiennej loterii, w której do rozdania jest blisko 1200 nagród! W dniach 9-24 października klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony, maksymalnie 50 złotych wydane w hipermarkecie), będą mogli odebrać w Punkcie Obsługi Loterii kupon-zdrapkę i sprawdzić, czy pod zdrapką kryje się nagroda. Do wygrania karty podarunkowe o wartości 100 złotych, 50 złotych oraz 20 złotych na kolejne zakupy w CH RONDO. Liczba nagród ograniczona.

Wydarzeniu będą towarzyszyć pokazy griffiti, które odbędą się w soboty 17 oraz 24 października. Malowanie na żywo będzie można podziwiać przed CH RONDO. Szczegóły akcji znajdą się na stronie internetowej CH RONDO www.chrondo.pl oraz profilu Centrum na Facebooku.

„Karta podarunkowa w prezencie? Takie rzeczy w CH RONDO! Zaglądasz do nas na jesienne zakupy i odbierasz upominki w naszej październikowej loterii. Proste, prawda? Dziękujemy, że jesteś z nami!” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin „Jesiennej loterii” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, czynnym w dniach 9-24 października w godzinach 9.00-21.00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Punkt Obsługi Loterii jest zlokalizowany w sąsiedztwie perfumerii Sepora oraz salonu Verona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl