Moc jest w nas. Bajki terapeutyczne dla dzieci i ich rodziców

niedziela 10.04.2016 do poniedziałek 02.05.2016

Książka „Moc jest w nas. Bajki terapeutyczne dla dzieci i ich rodziców” powstała, aby pomóc rodzicom, nauczycielom, a także terapeutom w rozmowie z dziećmi na temat nękających ich trudności. Bajka terapeutyczna może być dobrym początkiem konwersacji, zastanowienia się, jak można poradzić sobie z danym problemem, ale także pomóc opiekunom w dostrzeżeniu dziecięcych trudności.

Mimo że żyjemy z dziećmi razem w jednej rzeczywistości, czasem trudno nam pochylić się nad ich problemami, wydaje nam się, iż są to błahostki.

 

Kamila Zdanowicz-Kucharczyk razem z autorkami bajek chcą zwrócić uwagę czytelnika w stronę dziecięcego świata oraz przekonać go, że sam może zostać bajkoterapeutą swojego dziecka. Dowodem na to są zawarte w tej książce bajki, które zostały napisane pod kierunkiem autorki przez nauczycielki, a przede wszystkim przez mamy kochające swoje dzieci. Książka jest skonstruowana tak, aby dzieci mogły z niej korzystać razem ze swoimi rodzicami i nauczycielami.

Moc jest w nas
Bajki terapeutyczne dla dzieci i ich rodziców

Zdanowicz-Kucharczyk Kamila
Wydanie I,
Kraków 2016,
Objętość 112 strony
Okładka miękka,
Więcej informacji: Oficyna Wydawnicza Impuls 

Kurs online - Jak rozwijać koncentrację i uwagę dzieci

Mindfulness dla dzieci

Twoje dziecko ma trudności z koncentracją? Nie potrafi się na niczym skupić? Jest zestresowane?
Jeżeli chcesz pomóc dziecku rozwinąć pełnię jego możliwości, lepiej zrozumieć siebie, zbudować odporność na stres i nauczyć się słuchać głosu własnego serca – ten kurs jest właśnie dla was!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo Impuls dla dzieci rodziców i nauczycieli

Oficyna Wydawnicza Impuls

Oficyna Wydawnicza "Impuls" istnieje od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczynała jako Niezależne Wydawnictwo Harcerskie "Impuls".

Wydawnictwo posiada w swojej ofercie książki z szeroko rozumianej pedagogiki (teoria – praktyka edukacji, pedagogiki, wychowania, pedagogika specjalna), materiały teoretyczne i …

Więcej

Adres:

ul. Fatimska 53 B
31-831 Kraków


Kontakt:

12 648-71-44
impuls@impulsoficyna.com.pl
http://www.impulsoficyna.com.pl
facebook