Mobilne Muzeum Czekolady

📅 niedziela 19.09.2021 do niedziela 17.10.2021
🎫 33zł
Mobilne Muzeum Czekolady
Mobilne Muzeum, dzięki któremu uczestnicy przenoszą się w czekoladowy świat. Możemy odwiedzić każde dziecko, zarówno z większych miast jak również do małych miejscowości. Każdą firmę, gminę czy miasto. Mobilne warsztaty czekolady to wspaniały pomysł na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Poznajemy historię czekolady, techniki jej przygotowania oraz degustujemy. Nasze zajęcia dopasowane są do potrzeb Klienta, są wyjątkowe, sprawiają radość, pobudzają wyobraźnię, precyzję, sprzyjają budowaniu dobrych relacji. Ogromną uwagę przywiązujemy do detali, wybieramy najlepszą światową belgijską czekoladę. Przywozimy ze sobą ziarna i owoce kakaowca, smakujemy ziaren. Wszystko przebiega na najwyższym poziomie, ponieważ Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem.

JAK DZIAŁAMY?

Procedura organizacji warsztatów czekoladowych jest prosta i przyjazna, przebiega następująco:

1. Opiekun grupy (placówka) zgłasza się do nas przez wypełnienie formularza / telefonicznie 502 454 177.
  2. Wspólnie ustalamy dogodny termin.
  3. Przybywamy w umówionym dniu i godzinie.

WARSZTATY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

To oferta dla Państwa, aby u siebie na miejscu przeprowadzić lekcję muzealną. Została przygotowana z myślą o dzieciach, aby mogły przenieść się do magicznego świata czekolady, dotknąć i zobaczyć owoc kakaowca, posmakować ziaren. Plan warsztatów jest dostosowany dla dzieci od 2 latek do 8 klasy. Posiadamy niezbędny sprzęt do przeprowadzenia czekoladowych warsztatów. U Państwa na miejscu korzystamy jedynie z zamrażarki lub lodówki. Dziennie jesteśmy w stanie przeprowadzić warsztaty dla 10 grup. Zajęcia odbywają się w grupach 20-25 dzieciaczków lub 40-50 dzieci i trwają około 45-60 minut. Warsztaty odbywają się w kolejności po sobie.

Całkowity koszt warsztatów wynosi 40 zł od osoby jeśli łączna liczba przekracza 40 osób w Państwa placówce. Pozostałe warsztaty wyceniamy telefonicznie.

PLAN WARSZTATÓW:

• Dbamy o to, by każde dziecko mogło się poczuć jak prawdziwy Chocolatier – w tym celu ubieramy wszystkich uczestników warsztatów w czapeczki i fartuszki.
  • Każde dziecko wykonuje swoją czekoladkę i zabiera w sztywnej foremce.
  • Zapoznajemy dzieci z historią czekolady, opowiadamy skąd się bierze czekolada, odpowiadamy na pytania, jeśli jest możliwość projektujemy 10 minutowy film z Ghany, skąd pochodzi ziarno naszej czekolady.
  • Przeprowadzamy degustację zdrowego ziarna kakaowca.
  • Następnie degustacja 4 rodzajów czekolad.
  • Do zajęć wykorzystujemy zdrową czekoladę o wysokiej zawartości kakao.
  • Wręczenie dyplomu dla grupy.
  • Rozdanie dodatkowych opakowań i naklejek, w których dzieci zabiorą ze sobą przygotowane tabliczki.

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ:

• Zajęcia trwają od 45 do 60 minut.
  • Czekoladki z grupą robi również dwóch opiekunów.
  • Koszt warsztatów to 35 zł brutto powyżej 40 os. 33 zł brutto

EVENTY I FESTYNY

Przyjeżdżamy do wszystkich wskazanych przez Państwa miejsc, dostarczamy radość dzieciom oraz dorosłym zarówno z dużych miast jak i małych miejscowości. Dostarczamy rozrywki umilamy czas grupom przebywającym w hotelach w plenerach, imprezach firmowych na zewnątrz i w budynkach. Jesteśmy też doskonałym uzupełnieniem eventów takich jak Dni Miasta, Dni Gminy i inne imprezy związane z lokalnymi uroczystościami.

PLAN WARSZTATÓW:

• Dbamy o to, by każda osoba mogło się poczuć jak prawdziwy Chocolatier – w tym celu ubieramy wszystkich uczestników warsztatów w czapeczki i fartuchy.
  • Każdy wykonuje swoją czekoladkę i zabiera w sztywnej foremce.
  • Zapoznajemy z historią czekolady, opowiadamy skąd się bierze czekolada, odpowiadamy na pytania, jeśli jest możliwość projektujemy 10 minutowy film z Ghany, skąd pochodzi ziarno naszej czekolady.
  • Kolejnym punktem programu jest degustacja 4 rodzajów czekolad.
  • Degustacja ziarna kakao.
  • Do zajęć wykorzystujemy zdrową czekoladę o wysokiej zawartości kakao.
  • Wręczenie dyplomu Czekoladowego.
  • Rozdanie dodatkowych opakowań i naklejek, w których wszyscy zabiorą ze sobą przygotowane tabliczki.

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ:

• Zajęcia trwają od 45 do 60 minut lub kolejno cały dzień.
  • Koszt warsztatów ustalany indywidualnie.

WARSZTATY DLA FIRMY Z FONTANNĄ CZEKOLADY

Przyjeżdżamy do wszystkich wskazanych przez Państwa miejsc, dostarczamy radość dzieciom oraz dorosłym. Dostarczamy rozrywki umilamy czas grupom przebywającym w hotelach w plenerach, imprezach firmowych na zewnątrz i w budynkach. Jesteśmy też doskonałym uzupełnieniem eventów takich jak Dni Miasta, Dni Gminy i inne imprezy związane z lokalnymi i firmowymi uroczystościami.

PLAN WARSZTATÓW:

• Każdy wykonuje swoją czekoladkę i zabiera w sztywnej foremce.
  • Zapoznajemy z historią czekolady przywozimy owoce kakaowca, zdrową śrutę kakaową , opowiadamy skąd się bierze czekolada, jeśli jest możliwość projektujemy 10 minutowy film z Ghany, skąd pochodzi ziarno naszej czekolady.
  • Kolejnym punktem programu jest degustacja 4 rodzajów czekolad.
  • Degustacja ziarna kakao.
  • Podczas wydarzenia cały czas umila nam pracę fontanna czekolady, dedykowane monoporcje.
  • Do zajęć wykorzystujemy zdrową czekoladę o wysokiej zawartości kakao.
  • Wręczenie dyplomu Czekoladowego.

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ:

• Zajęcia trwają od 45 do 60 minut lub kolejno cały dzień.
  • Koszt warsztatów ustalany indywidualnie.