„Mnie ta ziemia od innych droższa…” – uroczystość w Płocku

piątek 10.06.2016

wstęp wolny

„Mnie ta ziemia od innych droższa…” - uroczystość w Płocku

„Mnie ta ziemia od innych droższa…” – uroczystość finałowa połączona z wręczeniem nagród laureatom V edycji konkursu literackiego dla młodzieży gimnazjalnej z powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego, popularyzującego twórczość Władysława Broniewskiego.

piątek, 10 czerwca godz. 11.00

Konkurs objęty patronatem Prezydenta Miasta Płocka i Starosty Płockiego, organizowany przez Książnicę Płocką we współpracy z III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku i Gimnazjum nr 13 z  Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Józefa Hallera w Płocku.

Miejsce: sala kolumnowa Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 6, tel. 24 268 00 33)

Książnica Płocka

Książnica Płocka gromadzi i udostępnia bogate i różnorodne zbiory w gmachu głównym, 13 filiach, Bibliotece dla dzieci, dziale zbiorów audiowizualnych. Jako ośrodek informacji oferuje możliwość korzystania z katalogu w formie elektronicznej, bezpłatny dostęp do Internetu, …

ul. Tadeusza Kościuszki 6