Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni zaprasza…

poniedziałek 05.08.2013 do sobota 31.08.2013

Bogaty program zajęć dla dzieci w różnym wieku przygotował również Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni.

Od 1 do 5 lipca prowadzone będą m.in. zajęcia z malarstwa akwarelowego i pastelowego, gimnastyki artystycznej, warsztaty wokalne, rękodzieła, gitarowe, szachowe, lalkarskie. 
 
W tym samych dniach w Klubie Małolata 4 i 5-latki będą mogły wziąć udział w zajęciach matematycznych, rytmiki i origami, a także „Klubiku przedszkolaka".
 
Jak wykonać dekoracje z filcu i modele samolotów będzie można dowiedzieć się w dniach 8-12 lipca, 15-26 lipca to gimnastyka artystyczna, 12-16 sierpnia – arteterapia, a 19-23 sierpnia– warsztaty teatralne, wokalne, gitarowe, szachowe i lalkarskie. 
 
W programie na koniec wakacji, od 26 do 30 sierpnia, m.in.: malarstwo „od akwareli do akrylu", loty treningowe modeli szybowców wypuszczanych z ręki i liczne warsztaty. 
 
Więcej informacji na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury:www.mdk.gdynia.pl

źródło: www.gdynia.pl 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Młodzieżowy Dom Kultury jest placówką zajęć pozaszkolnych. Placówka posiada szeroką ofertę zajęć których celem jest stwarzanie możliwości ciekawego i pożytecznego spędzania czasu wolnego uczestnikom od 3 do 18 lat, rozbudzanie i kształtowanie wartościowych zainteresowań dzieci …

Więcej

Adres:

ul.Grabowo 2
81-381 Gdynia


Kontakt:

(0-58) 622 83 72
biuro@mdk.gdynia.pl
http://www.mdk.gdynia.pl