Młody Inżynier – warsztaty w Factory Annopol

Factory Annopol, ul. Annopol 2 mapa

sobota 22.02.2020

Młody Inżynier - warsztaty w Factory Annopol

Jeśli rozwiązywanie zagadek matematycznych to Wasze hobby, na widok wybuchów chemicznych świecą Wam się oczy, Wasze głowy są pełne różnych projektów, a do tego wszystkiego nie macie więcej niż 13 lat – zapraszamy na warsztaty dla Młodych Inżynierów! Wydarzenie odbędzie się w Factory Annopol (ul. Annopol 2) w dniu 22 lutego w godzinach 11:00-15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Młodzi Inżynierowie, zakładajcie swoje odblaskowe kamizelki i żółte kaski! Podczas naszych warsztatów czekać na Was będzie cała masa wyzwań! Przed Wami budowa makiety miasta/domu, warsztaty konstruktorskie i zajęcia z robotyki. Dla młodych naukowców, którzy już dziś planują świetlaną karierę chemika, koledzy po fachu przygotowali (kontrolowane) wybuchy, kolorowe mieszanki, dymiące mikstury i fascynujące pokazy chemiczne. Atmosferę  dodatkowo  podgrzeją  ogniste eksperymenty, takie jak płonące ręce czy „spalanie” pieniędzy. Gwarantujemy zdobycie nowej wiedzy i dobrą zabawę w bezpiecznym środowisku oraz znaczące zwiększenie swoich szans na otrzymanie nagrody Nobla w przyszłości.

Patroni medialni: waw4free, Rodzicowo.pl, Dziecko w Warszawie

Wydarzenie na Facebooku –  https://www.facebook.com/events/1056175088077316/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
Młody Inżynier – warsztaty w Factory Annopol