Weleda
Weleda Baby

Młody Inżynier – warsztaty w Factory Annopol

Factory Annopol, ul. Annopol 2
🗺 mapa
📅 sobota 22.02.2020
Młody Inżynier - warsztaty w Factory Annopol
Jeśli rozwiązywanie zagadek matematycznych to Wasze hobby, na widok wybuchów chemicznych świecą Wam się oczy, Wasze głowy są pełne różnych projektów, a do tego wszystkiego nie macie więcej niż 13 lat – zapraszamy na warsztaty dla Młodych Inżynierów! Wydarzenie odbędzie się w Factory Annopol (ul. Annopol 2) w dniu 22 lutego w godzinach 11:00-15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Młodzi Inżynierowie, zakładajcie swoje odblaskowe kamizelki i żółte kaski! Podczas naszych warsztatów czekać na Was będzie cała masa wyzwań! Przed Wami budowa makiety miasta/domu, warsztaty konstruktorskie i zajęcia z robotyki. Dla młodych naukowców, którzy już dziś planują świetlaną karierę chemika, koledzy po fachu przygotowali (kontrolowane) wybuchy, kolorowe mieszanki, dymiące mikstury i fascynujące pokazy chemiczne. Atmosferę  dodatkowo  podgrzeją  ogniste eksperymenty, takie jak płonące ręce czy „spalanie” pieniędzy. Gwarantujemy zdobycie nowej wiedzy i dobrą zabawę w bezpiecznym środowisku oraz znaczące zwiększenie swoich szans na otrzymanie nagrody Nobla w przyszłości.

Patroni medialni: waw4free, Rodzicowo.pl, Dziecko w Warszawie

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Wydarzenie na Facebooku –  https://www.facebook.com/events/1056175088077316/

411 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent