Mistrzostwa Robo-Piłkarzy” Lego Mindstorm

Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań mapa

sobota 17.09.2016

40 zł

Rodzinna Niedziela

Na zajęciach uczestnicy zbudują robota-piłkarza z inteligentnych klocków Lego Mindstorms. Dzieci z instrukcji obrazkowej samodzielnie stworzą robota, a następnie uczą się go programować na komputerze tak, aby w jak najkrótszym czasie wykonał zadanie dnia, czyli strzelił jak najwięcej goli do bramki przeciwnika.
Mecz z pewnością wywoła wiele emocji i będzie okazją do zabawy. Przejście przez cały proces konstruowania i „ożywiania” robota pozwoli dzieciom dowiedzieć się, co sprawia, że robot działa. Uczestnicy warsztatów poznają również zasadę działania robotów, odkryją, jak to możliwe, że roboty słyszą i widzą.
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci rozpoczynających naukę na klockach Lego Mindstorms, jak i dla tych, które już się z nimi zetknęły. Podczas tematycznych warsztatów kładziemy nacisk na świetną zabawę, dlatego każdy uczestnik na pewno sobie poradzi. Osoby chcące rozwijać się w zaawansowanym programowaniu robotów zapraszamy na kursy semestralne, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy naukę programowania robotów. Zapraszamy serdecznie dziewczynki i chłopców – programowanie jest dla każdego.

 
Data: 17 września 2016
Godz: 12:00-14:15
Wiek: 7-11 lat
Cena: 40 zł

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl

ZOBACZ TAKŻE:robotyrodzinaweekend

Zobacz także