Weleda
Weleda Baby

Mistrzostwa Dog Divingu na Animals’ Days 2019 w Ptak Warsaw Expo!

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
🗺 mapa
📅 piątek 29.03.2019 do niedziela 31.03.2019
Mistrzostwa Dog Divingu na Animals’  Days 2019  w  Ptak  Warsaw  Expo!

Psie zawody w skokach do wody na odległość, czworonogi do zadań specjalnych, mistrzostwa w aranżacji podwodnego ogrodu w akwarium czy podróż w dzikie rejony świata wraz z Nelą – Małą Reporterką. Kolejna odsłona Animals Days 2019 szykuje się pod znakiem egzotycznych wrażeń!  

Miłośnicy i posiadacze zwierząt domowych, hodowcy, lekarze weterynarii, a także inni profesjonaliści z branży zoologicznej zaprezentują swoje najnowsze produkty na największych targach zoologicznych w Polsce, które już w dniach 29-31 marca w Ptak Warsaw Expo. 

Karmy dla zwierząt, sprzęt i akcesoria do hodowli oraz pielęgnacji zwierząt, zabawki dla naszych pupili, środki pielęgnacyjne i farmaceutyczne, akwaria, terraria i klatki wraz z wyposażeniem, a także inne usługi dla zwierząt. W podróż do odległych, dziki, dzikich krajów zaprosi nas Nela – Mała Reporterka, która opowie różnych przygodach i swoich najnowszej książce pt. „Nela i wyprawa do serca dżungli”. Możemy zdradzić, że młoda podróżniczka dotarła aż do łowców głów na Borneo. 

Najpiękniejsze koty i psy z całego świata zobaczymy natomiast na międzynarodowych wystawach organizowanych przez Polski Związek Felinologiczny i Związek Kynologiczny w Polsce. Odpowiedzi na wszystkie nasze pytania poznamy podczas konferencji „Pies sportowy”, którą poprowadzi Ludovica Dragone, światowej sławy lekarz weterynarii.

Animals Days 2019 startują już w 29 marca w Ptak Warsaw Expo, zaledwie 15 minut od centrum Warszawy. Na gości czeka 15 tysięcy miejsc parkingowych, a niezmotoryzowani dotrą na targi bezpłatnymi autobusami z centrum Warszawy. Nie może Was zabraknąć! Szczegółowy program możecie znaleźć na stronie animalsdays.eu.  

bilet jednodniowy 40 zł.

bilet ulgowy (4-18 lat 30 zł 

dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie

bezpłatny parking

236 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent