Miśków 2-óch w Nowym Jorku już na DVD!

Kinoteka
📅 piątek 12.04.2019 do piątek 26.04.2019
Miśków 2

Znów zaśmieją się wam pysie, bo do akcji wchodzą misie! ęMiśków 2-óch w Nowym Jorku” na DVD od 11 kwietnia

Przygotujcie się na ciąg dalszy komediowej hecy w wielkim mieście! Uwielbiany przez polskich widzów Misiek powraca do Nowego Jorku, by po raz drugi rozbawiać wszystkich do białości. Kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, to jeszcze więcej przygód, humoru i dobrej zabawy w towarzystwie znanych oraz zupełnie nowych bohaterów. Tym razem za globalne rozśmieszenie odpowiadać będą twórcy wielkich familijnych przebojów: „Toy Story”, „Garfield” i „Evan Wszechmogący”. Natomiast w obsadzie polskiej wersji językowej, podobnie jak w części pierwszej, usłyszymy m.in. Piotra Adamczyka w roli głównej i Macieja Maleńczuka w roli królika Fonga.

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści… Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

Gatunek: animacja/komedia
Produkcja: USA/Indie 2018

Reżyseria: Tim Maltby („Misiek w Nowym Jorku”, „Strażnicy Galaktyki” – serial animowany, „Mega Spider-Man”)
Scenariusz: Alec Sokolow („Toy Story”, „Garfield”, „Evan Wszechmogący”), Daniel Altiere („Misiek w Nowym Jorku”, „Woody Woodpecker”, „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora”)