Misiek w Nowym Yorku na DVD

sobota 28.05.2016 do wtorek 14.06.2016

Misiek w Nowym Yorku płyta dvd

to doskonała animacja twórców kultowych hitów stacji Cartoon Network, a także wielki przebój polskich kin, który obejrzało blisko 470 000 widzów! Bohaterom filmu swoich głosów użyczyli znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Anna Cieślak oraz Piotr Gąsowski.

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki.  W niebezpiecznej misji towarzyszy mu ekipa odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

Naprawdę bardzo fajna historia, niosąca wyraźny przekaz, że należy szanować przyrodę. Kino, na którym dzieciaki na pewno będą się śmiały. Adam Woronowicz (Pan Greene)

To film o tym, jak spełniają się marzenia. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, aby chronić swoje miejsce na ziemi. Anna Cieślak (Vera)

„Misiek w Nowym Jorku” nie tylko bawi, ale i uczy. W bardzo zabawny sposób pokazuje, że w życiu liczy się nie tylko zysk, ale przede wszystkim dusza. Piotr Gąsowski (Laurence)

Misiek w nowym yorku dvdMisiek w Nowym Yorku
Reżyseria: TREVOR WALL
W polskim dubbingu udział wzięli: ADAM WORONOWICZ, ANNA CIEŚLAK, PIOTR GĄSOWSKI, GRZEGORZ KWIECIEŃ, KRZYSZTOF GOSZTYŁA i inni
Produkcja: USA 2015
Gatunek: animacja, komedia
Język: polski dubbing 5.1
Czas: 87 min
Dodatki: zwiastun filmu, o filmie
Więcej informacji: Kino Świat

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie