Misiek: Ekipa na wakacjach. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina

środa 15.12.2021 do niedziela 19.12.2021

Misiek na wakacjach zaproszenia do kina

Najnowsza odsłona przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego, którego filmy pokochało w kinach blisko 800 000 polskich widzów! W tej odsłonie animowanej komedii główny bohater będzie przeżywać przygody wraz z całą rodzinką w największym na świecie parku rozrywki! Daj się porwać zimowej przygodzie i zobacz, jakie tarapaty tym razem czekają na Miśka i jego kompanów! Na Czytelników Miasta Dzieci czekają zaproszenia na film! 

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji…

 Misiek: Ekipa na wakacjach to jeszcze więcej przygód, śmiechu, zabawy i… szaleństw lemingów rozrabiaków – tym razem w scenerii największego parku rozrywki na świecie. Usiądź wygodnie w kinowym fotelu, zapnij pasy i daj się porwać rollercoasterowi niezapomnianych wrażeń.

Z okazji premiery Misiek: Ekipa na wakacjach Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 20 grudnia a 2 stycznia.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 13-19 grudnia  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Misiek: Ekipa na wakacjach, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego chcielibyście obejrzeć film.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Misiek: Ekipa na wakacjach!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie