Miś Tuliś idzie do przedszkola – nowe wydanie

środa 14.10.2020 do środa 28.10.2020

Miś Tuliś idzie do przedszkola - nowe wydanie

Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka, a tym bardziej w tym roku… Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i przyjaciela takiego-że-aż. A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu i przekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw i przygód – i to zupełnie niespodziewanych – może wydarzyć się w przedszkolu?

Kultowy bohater w 30 krajach – Miś Tuliś. Wielki miś o wielkim sercu,  który ma dla każdego tyle przyjaźni-że-aż, tyle przytuleń-że- aż. I tyle zapału, by pomagać każdemu, że aż… No, z tego jego zapału i pomocy nie zawsze wychodzi to, co by chciał, ale liczą się dobre chęci i dobroć.

Miś Tuliś idzie do przedszkola to już trzecie wydanie kolejnego tomu z obecnych już na polskim rynku siedmiu książek z serii sprzedanej  już – uwaga aż w 2 milionach egzemplarzy. Z Misiem Tulisiem każdemu dziecku – czy to idącemu po raz pierwszy do przedszkola, czy to bojącemu się tam powrócić – będzie łatwiej. Zobaczy, jak bardzo wspaniale udaje się nawet, jak się nie udaje Misiowi być pomocnym, jak cudowna i radosna jest siła bycia razem i siła przyjaźni. Przepiękne ilustracje Davida Mellinga, wzruszające prze zabawne postacie i piękne przesłanie czynią – tak, jak to przed laty już stwierdził Guardian – tę serię współczesną klasyką literatury dziecięcej.

A już niebawem kolejne wydanie Misia Tulsia, który szykuje się do świąt Bożego Narodzenia oraz kolejna kultowa seria Davida Mellinga o dzielnym rycerzu i jego rumaku. A tytuł pierwszego tomu brzmi słodko: Umykający całusek.

Tytuł oryginału: Hugless Douglas Goes to Little School
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda, wyd. 3
Format: 271×276
Data wydania: 2020-10-14
Wydawnictwo Amber

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie