Miodobranie i nauka o pszczołach w galerii Atrium Targówek

Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15 mapa

wtorek 03.08.2021 do sobota 14.08.2021

miodobranie Atrium

Galeria Atrium Targówek świętuje swoje pierwsze MIODOBRANIE! W związku z tym w dniach 3-14 sierpnia br. w warszawskim centrum handlowym odbywa się wyjątkowa akcja Pomaganie jest miodzio.

Odwiedzając Atrium Targówek można kupić słoiczek wielokwiatowego miodu z pasieki galerii, a tym samym wesprzeć działalność bródnowskiej Fundacji Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „Hej, koniku!”. Tej szczytnej akcji towarzyszy wystawa edukacyjna na temat życia pszczół. Ekspozycja jest doskonałą okazją do obejrzenia akcesoriów pszczelarskich oraz odkrycia niezwykłego ogrodu. Nie lada gratką dla najmłodszych gości warszawskiego centrum handlowego jest również możliwość zobaczenia pszczoły i kwiatów w rozmiarze XXL.

Miód wystawiony na sprzedaż pochodzi z pasieki, którą galeria Atrium Targówek założyła na swoim dachu w 2020 roku. Tworzy ją pięć uli, z których zebrano 75 kg wielokwiatowego miodu. Całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na opłacenie asystenta dziennego oraz zajęcia dla dzieci z zakresu hipoterapii, prowadzone przez bródnowską Fundację „Hej, koniku!”. Głównym obszarem jej działań jest aktywizacja psychospołeczna osób z niepełnosprawnościami poprzez rehabilitację z udziałem koni. Placówka pomaga również w podjęciu pracy zawodowej przez swoich wychowanków. Fundacja „Hej, koniku!” jest jedną z pierwszych warszawskich organizacji, które wprowadziły usługę asystenta osoby z niepełnosprawnością i jako pierwsza w kraju realizowała program usług asystenckich we współpracy z urzędem pracy, przygotowując do roli asystentów osoby bezrobotne.

Na klientów Atrium Targówek czeka 300 miodowo-złotych zestawów (słoiczek miodu o pojemności 260 g wraz z upominkiem do wyboru: kolorowym balonem-pszczółką lub aromatyczną miodową świecą).

Zapraszamy do Atrium Targówek, przy ul. Głębockiej 15, 3-14 sierpnia, w godzinach 11:00-19:00 (przy wejściu B, obok kawiarni Costa Coffee).

 POMAGANIE JEST MIODZIO!

Miodobranie i nauka o pszczołach w galerii Atrium Targówek
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:owadywystawa