Minispotkania ze sztuką: Miasto

Międzynarodowe Centrum Kultury mapa

niedziela 05.06.2022

MINIspotkania ze sztuką w MCK

MINIspotkania ze sztuką to zajęcia organizowane w zabytkowych przestrzeniach MCK. Cykl kreatywnych i pełnych pomysłów niedzielnych warsztatów plastycznych dla dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat. Warsztaty plastyczne skoncentrowane są na jednym pojęciu charakterystycznym dla aktualnej ekspozycji – szukaniu dla niego znaczeń i tworzeniu wiążącego się z nimi obiektu.

Punktem wyjścia najbliższych warsztatów będzie słowo MIASTO. Uczestnicy zajęć, dzięki jego analizie, będą poznawać  cechy charakterystyczne miast. Praca plastyczna stworzona przez dzieci będzie tętnić życiem, bowiem przygotują oni ruchome miasta.

Na bezpłatne warsztaty plastyczne w języku polskim zapraszamy w niedzielę, 5 czerwca 2022 r., o godz. 12.30 do Międzynarodowego Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25. Nie obowiązują zapisy.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: warsztaty@mck.krakow.pl lub numerem telefonu: 12 42 42 860.