Minispotkania ze sztuką. Projekt edukacyjny MCK dla dzieci ukraińsko- i rosyjskojęzycznych

Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25 mapa

niedziela 10.11.2019

MINIspotknania ze sztuką to organizowane w Międzynarodowym Centrum Kultury od prawie dziesięciu lat warsztaty, podczas których w miłej, rodzinnej atmosferze uruchamiane są u najmłodszych wrażliwość i pasja, a także przybliżane najważniejsze pojęcia związane ze sztuką. Od października tego roku zapraszamy na warsztaty również rodziców i opiekunów z dziećmi ukraińsko- i rosyjskojęzycznymi.

MINIspotkania ze sztuką to warsztaty organizowane w Międzynarodowym Centrum Kultury od prawie dziesięciu lat, podczas których w miłej, rodzinnej atmosferze uruchamiane są u najmłodszych wrażliwość i pasja, a także przybliżane najważniejsze pojęcia związane ze sztuką.

Od października tego roku zapraszamy na warsztaty również rodziców i opiekunów z dziećmi ukraińsko- i rosyjskojęzycznymi.

Czekamy z niecierpliwością na rodziny z dziećmi w wieku od 4 do 10 lat, mówiące po rosyjsku i ukraińsku. Najbliższe zajęcia odbędą się 10 listopada (niedziela), o godz. 14.00 w sali panoramicznej MCK z widokiem na dachy starego Krakowa.

Warto wspomnieć, że inicjatywa edukacyjna  MCK w ubiegłym roku odznaczona została doroczną nagrodą Słoneczniki, przyznawaną przez portal CzasDzieci.pl dla  najlepszego projektu rozwojowego dla najmłodszych w Krakowie. Wydarzenie współorganizowane jest z centrum „Find Your Way”.

Warsztaty edukacyjne MCK dla dzieci ukraińsko- i rosyjskojęzycznych

„МІНІ-арт майстерня” / „MINI-art majsternia”

10 listopada 2019 r., MCK, Rynek Główny 25

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Minispotkania ze sztuką. Projekt edukacyjny MCK dla dzieci ukraińsko- i rosyjskojęzycznych

Adres:

Rynek Główny 25
31-008 Kraków


Kontakt:

48124242813
sekretariat@mck.krakow.pl
http://www.mck.krakow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:sztukawarsztaty
Minispotkania ze sztuką. Projekt edukacyjny MCK dla dzieci ukraińsko- i rosyjskojęzycznych