Miniciuchcia – sobotnie zajęcia dla dzieci

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch
📅 sobota 21.10.2017
Miniciuchcia – sobotnie zajęcia dla dzieci

Chcielibyście aby pierwsze doświadczenia przedszkolne Waszego dziecka były radosne? Chcielibyście wspierać pierwsze kroki swojego dziecka w przedszkolu?
Szukacie przedszkola, które zadba o dobrą adaptacje Waszego maluszka? Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne MiniCiuchci dla dzieci w wieku od roku do 4 lat!

Dbając o rozwój społeczny dzieci i ich późniejszą dobrą adaptację w przedszkolu zapraszamy w październiku na specjalne zajęcia dla najmłodszych. W obecności rodziców dzieci poznają przedszkole, zdobędą pierwsze doświadczenia społeczne, oswoją się z nowym miejscem i wezmą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Prowadząc różnorodne zajęcia, nie tylko rozwijamy dzieci społecznie, ale również intelektualnie i emocjonalnie. Podczas zajęć MiniCiuchci rodzic towarzyszy dziecku – obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa. Pokazujemy opiekunom nowe możliwości kontaktu z dzieckiem. Rodzic może odkryć ciekawe gry, zabawki czy książki, nie zawsze używane w domu.

14 października 2017 roku w godzinach 12:30-13:30 w naszej placówce na Wawrze poprowadzone zostaną zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci.

21 października 2017 roku w godzinach 11:00-12:00 Ciuchcia Puch Puch na Bielanach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci oraz rodziców do obejrzenia teatrzyku pt. „Jesienny spacer Jasia i Hani” a następnie do wzięcia udziału w cudnych jesiennych zabawach.

21 października 2017 roku w godzinach 10:00-11:00 w naszym przedszkolu na Targówku.
Maluszki wybiorą się na wyprawę w poszukiwaniu jesieni i jej darów.

28 października 2017 roku w godzinach 11:00-12:00 nasze przedszkole na Wawrze odwiedzi… Pani Jesień!

Szczegółowe harmonogramy spotkań znajdą Państwo na stronie: http://puchpuch.pl/sobotnie-zajecia-dla-dzieci/mini-ciuchcia/.

Informacje o kosztach poszczególnych zajęć dostępne są u dyrektorów placówek Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch.

Do zobaczenia!