Miniatura teatralna: Za siedmioma rzekami, Gliwice

Scena CH Forum, Gliwice mapa

sobota 17.09.2016

Bezpłatne

lufcik na korbkę berybojka

Grupa „Lufcik na korbkę” i jej przyjaciele zapraszają na trzecią już w CH FORUM w Gliwicach miniaturę teatralną dla małych i dużych.

Tym razem, 17 września o godz. 12.00, formacja „Lufcik na Korbkę” przedstawi berybojkę wodną „Za siedmioma rzekami” w reż. Agnieszki Batóg. To ciekawa historia Rudolfa (Olaf Józefoski) i Hoski (Agnieszka Batóg). Opowieść o romantycznym uczuciu, które narodziło się nieopodal śluzy wodnej wbrew przeciwnościom. Trochę śląskiego poskromienia złośnicy, choć na scenie zobaczymy także ulubieńca dzieciaków – niebieskiego Beboka (Michał Rak), zabawnego Utopca (Piotr Myszczyszyn), piękną Meluzynę (Justyna Hanzel) i muzykanta Alojza (Marcin Wiśniewski).

Po spektaklu (ok. godz. 13:00) przygotowano przepyszne warsztaty MiniMajsterChef, czyli coś na słodko i coś na zdrowo. To propozycja dla najmłodszych, ale dla dorosłych niewątpliwie stanowi świetną okazję, by stać się degustatorem pierwszych dań przygotowanych przez swoje pociechy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W imieniu aktorów organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Podczas wydarzenia dzieci będą pod opieką animatorek z pedagogicznym przygotowaniem.

Wszystko odbędzie się w Scenie FORUM (Gliwice) na I p.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkateatr

Zobacz także