Mini Sztuka – zajęcia dla dzieci przedszkolnych

Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6 mapa

poniedziałek 03.09.2018 do niedziela 09.09.2018

5 zł

Mini Sztuka - zajęcia dla dzieci przedszkolnych

Dział edukacji Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu zaprasza dzieci przedszkolne do uczestnictwa w nowym cyklu spotkań warsztatowych pt. „Mini Sztuka w Arsenale”.

Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego zagadnienia z zakresu plastyki i będzie połączone ze zwiedzaniem aktualnej wystawy.
Chcemy w przystępny dla najmłodszych dzieci sposób przekazywać wiedzę m.in. o takich zagadnieniach jak mieszanie barw, rozróżnianie kształtów i faktur, skalowanie, czy gra światła i cienia, ale też mniej oczywistych jak to czym jest sztuka tzw. nowych mediów i jak wyglądać może warsztat współczesnego artysty.
Proponujemy jedno spotkanie w miesiącu dla jednej grupy zorganizowanej. Dokładne daty do indywidualnego ustalenia; zapewniamy materiały plastyczne.
Istnieje możliwość uczestnictwa grupy w pojedynczych zajęciach lub ich cyklu.

Zapraszamy grupy zorganizowane; dzieci w wieku 4-6 lat od wtorku do piątku w godz. 9:30-11:30; czas trwania jednych zajęć: 60 minut; koszt: 5 zł od dziecka
Wymagane są wcześniejsze zapisy: sekretariat@arsenal.art.pl; Tel: 61 852 9501

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Galeria Miejska Arsenał logo

Galeria Miejska Arsenał

 

Galeria Miejska Arsenał jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Urząd Miasta Poznania. Organizujemy wystawy, wydarzenia, prowadzimy działalność wydawniczą, rozwijamy program edukacyjny oraz kontynuujemy zakupy do kolekcji galerii. Jako instytucja publiczna interesujemy się kontekstami politycznymi, …

Więcej

Adres:

Stary Rynek 6
61-772 Poznań


Kontakt:

61 852 9501
http://www.arsenal.art.pl

ZOBACZ TAKŻE:sztukawarsztaty