Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Miłość – premiera wzruszającego picturebooka

📅 wtorek 26.01.2021 do wtorek 09.02.2021
Miłość - premiera wzruszającego picturebooka
Łączy nas miłość, nieważne jak daleko od siebie jesteśmy!

Poznajcie Tosię, małą dziewczynkę, która właśnie rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem! To bardzo ważna chwila w życiu każdego malucha. Czas nowych przyjaźni i zabawy, ale również rozłąki z rodzicami. Pora opuścić dom pełen miłości i poznać nowe ciekawe miejsca… Czy ten pomysł spodoba się Tosi?

Rozstanie z rodzicami może okazać się naprawdę trudne. Czy miłość, która na co dzień wypełnia dom Tosi, sięga aż tak daleko? Miłość jest przecież jak niewidzialny sznurek, który łączy każdego, kogo kochamy – bez względu na odległość. Co się jednak stanie, jeśli sznurek zostanie przerwany?

– Czy miłość mnie znajdzie, nawet gdy nie będziemy razem? – zapytała Tosia.
– Nie martw się – odpowiedziała mama. – Miłość jest jak sznurek między nami i może się rozciągać tak daleko, jak tylko potrzebujesz.

Historia Tosi w piękny sposób ukazuje więzi, które łączą nas z bliskimi osobami. Więzi, które wcale nie tak łatwo przerwać. „Niewidzialne sznurki” łączą dziewczynkę z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i ukochanym pieskiem. Tosia obserwuje też jak tworzą się zupełnie nowe „sznurki”, które łączą ją z kolegą z przedszkola czy nauczycielką. W ciągu całego życia rozwijają się i kurczą, ale tak naprawdę nigdy nie znikają!

„Miłość” to wzruszający i piękny picturebook, który będzie doskonałym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o miłości, bliskości, ale i rozłące oraz lęku przed nią. Ta historia podniesie na duchu największego niedowiarka!

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Dane wydawnicze:
tytuł: Miłość | autorka: Corrinne Averiss | ilustratorka: Kirsti Beautyman| Wydawnictwo Zielona Sowa |
s. 32 | format: 250×290 | cena: 32,99 zł | EAN: 9788381548632 | Wiek: 4+

Premiera: 27 stycznia 2021 roku

Miłość - premiera wzruszającego picturebooka

266 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent