Miłość ci wszystko wybaczy – rodzinne oprowadzanie w Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15 mapa

piątek 14.02.2020

Miłość ci wszystko wybaczy – rodzinne oprowadzanie w Muzeum Miasta Łodzi

W święto zakochanych zapraszamy na spacer po wnętrzach Pałacu Izraela Poznańskiego, podczas którego wspólnie z naszymi gośćmi zastanowimy się, jak wyglądały związki małżeńskie w dawnej Łodzi przemysłowej. Czy były to tylko mariaże majątków, czy może było wśród nich miejsce na uczucia? Zwiedzając pałacowe salony opowiemy również, czego wymagano od XIX-wiecznych zalotników oraz czy w dekoracjach fabrykanckiej rezydencji znalazło się miejsca dla Amora.

Bilety: 1 zł / os. (bilet ulgowy), 3 zł / os. (bilet normalny)

Prowadzenie: Paulina Długosz

Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl

16:30:00 – 18:00:00