Mikołajkowy poranek w kinie Helios, Rzeszów

Helios Galeria Rzeszów mapa

niedziela 04.12.2016

poranek-mikolajkowy-helios

Podczas najbliższego Poranka zapraszamy na spotkanie z MIKOŁAJEM. Mikołaj będzie czekał na wszystkich już od godziny 9:45. Poza tym spotkanie z Elzą z Krainy Lodu, gry i zabawy z animatorem, kącik malowania buziek, kącik lego. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja – zestaw bajek lub film [60-70 min.]

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek.

UWAGA

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia na Mikołajkowy Filmowy Poranek w kinie Helios Galeria Rzeszów. Wystarczy do piątku 2 grudnia przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując PORANKI HELIOS RZESZÓW, w treści swoje imię i nazwisko. Na wylosowany adres e-mail prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia oraz nazwę kina, do którego zostanie przyznany bilet. Zachęcamy do udziału!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmMikołaj