Mikołajkowy Poranek Filmowy

Biblioteka Publiczna im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Duracza 19, 01-874 Warszawa mapa

sobota 03.12.2016

mikolajki-2016-biblioteka

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na specjalny MIKOŁAJKOWY PORANEK FILMOWY, który odbędzie się 3 grudnia (sobota) o godzinie 10:00!

W programie projekcja świątecznej bajki oraz małe upominki 🙂

10:00 RATUJMY MIKOŁAJA
Poczciwy pechowiec elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących nad nowymi prezentami w laboratorium Świętego Mikołaja. Zamiast tego za sprawą niefortunnego wynalazku niechcący ujawnia lokalizację miasta elfów chciwemu szefowi firmy przewozowej. Nevil Złoczyński chce ukraść magiczną Kulę Czasu, która umożliwia Mikołajowi wręczanie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód i uratowanie Mikołaja jest ratunkowa misja w czasie.
Zabawny, inteligentny film dla całej rodziny 🙂

/ obowiązują zapisy /

ZAPISY: