Mikołajkowe Wakacje z duchami, Sosnowiec

Teatr Zagłębia, ul. Teatralna, Sosnowiec mapa

niedziela 04.12.2016

18/20 zł

spektakl mikołajkowy Sosnowiec

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 16:00 Teatr Zagłębia przygotował dla najmłodszych widzów mikołajkowy pokaz spektaklu „Wakacje z duchami”. Przedstawienie jest sceniczną inscenizacją kultowej powieści Adama Bahdaja i zadowoli wszystkich tropicieli skarbów, przygód i duchów!

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 7. roku życia. Bilety w cenie 20/18 zł.

Po przedstawieniu Mikołaj wręczy dzieciom upominki – podpisane paczki prosimy zostawić przed spektaklem w szatni teatru.

 

Opis spektaklu: Paragon, Mandżaro i Perełka spędzają wakacje w mieszkaniu ciotki na wielkim blokowisku. Pobyt zapowiada się kompletnie nieciekawie, za oknem szaro buro, pada deszcz i wieje nudą. Jedyną atrakcją jest kot Hator, który, jak to kot, chadza własnymi drogami. Gdy gubi się po raz kolejny, chłopcy na przekór nudzie zakładają agencję detektywistyczną. W tym czasie na położonym w pobliżu mieszkania ciotki starym zamku rozpoczyna się przebudowa. I pojawia się wymachujący toporem duch! Mało tego, w okolicy zaczyna kręcić się sporo podejrzanych typów… Agencja detektywistyczna od tej pory będzie miała pełne ręce roboty!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
teatr_zaglebia_logo

Teatr Zagłębia

Wynajem Sali teatralnej na konferencje, sympozja, święta branżowe, jubileusze wraz z zapewnieniem części artystycznej. Organizacją i rezerwacją zajmuje się Biuro Obsługi Widza, kontakt pod nr tel (32) 266 11 27 od poniedziałku do piątku w godzinach …

Więcej

Adres:

ul. Teatralna 4
41-200 Sosnowiec


Kontakt:

(0-32) 266-04-94 i 266-87-67
bow@teatrzaglebia.pl
http://teatrzaglebia.pl

ZOBACZ TAKŻE:Mikołajteatr