Mikołajkowe Przygody Milusia i Miłasi – spektakl oraz spotkanie z Mikołajem

📅 niedziela 04.12.2022
🎫 59zł
Mikołajkowe Przygody Milusia i Miłasi
4 grudnia Teatr Kameleon z Krakowa zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Mikołajkowe Przygody Milusia i Miłasi” oraz na spotkanie z Mikołajem i Mikołajową Świtą do Hotelu Swing, ul. Dobrego Pasterza 124.

Bohaterowie spektaklu wyczekują przybycia Mikołaja, ale Miluś kompletnie nie dba o swoje zdrowie. Zajada się słodyczami, nie lubi warzyw i spędza zbyt dużo czasu przed komputerem, w dodatku uważa, że jest zdrów jak ryba. Jako nauczkę, wróżka oraz dzieci zabierają mu… głos.
Jak Miluś powie Mikołajowi, czy był grzeczny, skoro nie ma głosu? Głosy jakich zwierząt przywrócą mu czarując dzieci, oraz skąd dzieci wiedzą tyle o tym, co dla nas dobre? W komicznym, interaktywnym przedstawieniu o perypetiach dwójki krasnali, pośród salw śmiechu, padną kluczowe odpowiedzi.
W spektaklu pojawi sie Mikołaj, a następnie spotka się z dziećmi, które będą miały okazje przygotować laurki z rodzicami, aby wręczyć je Mikołajowi, zanim On odwiedzi je nocą 6 grudnia ze swoimi prezentami.

Termin 04.12.2022 godzina 14.00-16.00
Miejsce Hotel Swing, Kraków ul. Dobrego Pasterza 124
Koszt biletu: 59 zł
Spektakl „Mikołajkowe Przygody Milusia i Miłasi”
Spotkanie z Mikołajem
Animacje, prace plastyczne ze Śnieżynkami
Limit miejsc 100

KUP BILETY

rezerwacja biletów biuro@teatr-kameleon.pl, 513 536 287

UWAGA! Konkurs zakończony!

Mamy dla naszych czytelników trzy zaproszenia na ten uroczy mikołajkowy spektakl: dla dwójki rodziców  z dzieckiem lub rodzica z dwójką dzieci – sami wybierzcie!

Aby je zdobyć, należy do 1 grudnia przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Mikołaj, a w treści podać swoje imię i nazwisko, wiek dziecka/dzieci  oraz króciutko napisać: jaki najdziwniejszy/najśmieszniejszy/najpiękniejszy prezent otrzymaliście na Mikołajki?
Na wybrany adres e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl