Mikołajkowe Niespodzianki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta mapa

poniedziałek 12.12.2016

Mikołajkowe Niespodzianki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Jest takie zawołanie, którego początkiem grudnia każdego roku nasłuchują wszystkie dzieci. Dobrze wiedzą, kto się kryje za tajemniczym Ho, ho ho…! Święty Mikołaj i jego ekipa znów wyruszą w świat, by obdarowywać dzieci uśmiechem i upominkami. Renifery zaprzężone? Prezenty spakowane? Czapka z pomponem na głowę i w drogę! A gdzie będzie można spotkać Mikołaja? Oczywiście w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Już 3 grudnia Święty Mikołaj zawita do Klubu Krzesławice (ul. M. Wańkowicza 17) na Mikołajkowy poranek z teatrem i plastyką. Uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć przedstawienie Legenda o Świętym Mikołaju oraz przygotować wyjątkowe ozdoby w studio ozdób choinkowych. Grzecznym dzieciom Mikołaj rozda prezenty – również te wpadające przez komin, które przechwycili rodzice.

Następnego dnia Mikołaj skieruje swoje renifery do Klubu 303 (os. Dywizjonu 303 nr 1). Mikołaj tuż, tuż to doskonała zabawa w gry zimowe i wspólne przygotowywanie wierszyka w oczekiwaniu na znamienitego Gościa z dalekiej Laponii.

Tymczasem 6 grudnia na spotkaniu w ramach Klubu Rodziców: Dogoń Żyrafę i niespodzianka dla św. Mikołaja to dzieci z rodzicami wspólnie przygotują prezenty dla Mikołaja. 6 grudnia w Klubie Herkules (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) odbędzie się Mikołajkowy podwieczorek. Artyści przygotują dla dzieci spektakl pt. Przygody Franka bałwanka. Uczestnicy imprezy wspólnie poszukiwać będą Świętego Mikołaja a jak już go znajdą, to na pewno będą mogli liczyć na prezenty.

Mikołajkowe spotkanie z akcentem teatralnym odbędzie się także 7 grudnia w Klubie Karino (ul. Truskawkowa 4). Spektakl Zimowa opowieść Mikołajkowa przygotuje Teatr Wiśniowy, a animatorzy zapewnią różnorodne zabawy, które przygotują dzieci na spotkanie z Mikołajem.

Również 7 grudnia Mikołaj spotka się z dziećmi i ich rodzicami w Klubie Dukat (ul. Styczna 1). Klub zaprasza na Baby Café: W poszukiwaniu św. Mikołaja – rodzinną zabawę animacyjną z konkurencjami i przeszkodami do pokonania w drodze do św. Mikołaja.

Kilka dni później – 12 grudnia – w Klubie Mirage (os. Bohaterów Września 26) w ramach cyklu Zaczarowana biblioteka najmłodsi pod opieką instruktorów z Nowohuckiej Biblioteki Publicznej zgłębiać będą tajniki pracy Świętego Mikołaja. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda miejsce pracy całej drużyny, skąd się biorą Wasze prezenty i czy Mikołaj też je dostaje, musicie koniecznie przyjść do Klubu Mirage na przedświąteczne spotkanie.

A czy ktoś powiedział, że Mikołajki to tylko święto dzieci? Klub Mirage (os. Bohaterów Września 26) przygotował na 3 grudnia propozycję dla pań – wszystkich zwolenniczek zdrowego i aktywnego stylu życia oraz dobrej zabawy – Mikołajkowy maraton fitness. W programie znajdą się m.in. zajęcia z latinoaerobiku, zumby oraz jogi. Nie zabraknie dawki pozytywnej energii a kto wie, może zawita sam Święty Mikołaj i to z prezentami, a może jeszcze inny równie pożądany przez panie gość.

Jak widać Mikołaj spędzi w Nowej Hucie kilka grudniowych dni, więc każdy będzie miał szansę, żeby się z nim spotkać. Nie zabraknie upominków, ale przede wszystkim dobrej zabawy w gronie rówieśników – bo choć podarunki są tego dnia ważne, to nie najważniejsze. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.krakownh.pl.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty