Mikołajki z psem w INKU w Szczecinie

INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90 mapa

piątek 09.12.2016

wolny

mikołajki w Szczecinie

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe Mikołajki z psem. Podczas imprezy będzie można poznać psy pracujące w Stowarzyszeniu „Po To Jestem”, posłuchać psich czytanek, a nawet udekorować wyszczekane pierniczki.
Stowarzyszenie „Po To Jestem” i INKU Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają wraz ze swoimi przyjaciółmi na wyjątkowe Mikołajki z psem, które odbędą się   9 grudnia 2016 roku, w budynku Szczecińskiego Inkubatora Kultury. W godz. 16:00 – 19:00 czeka na was wiele świetnych zabaw oraz ukochane czworonogi.
Niezastąpiona Małgosia Narożna z Kluboksięgarni FiKa wprowadzi nas w zaczarowany świat psiaków i dzięki niej poznamy historie nie z tej ziemi. Pod okiem trenerów z The Little Gym, dzieci pogimnastykują się z psami i poznają nowe możliwości swojego ciała. Terapeuci i specjaliści ze Stowarzyszenia „Po To Jestem”, którzy  pracują głównie z czworonogami rasy Golden Retriever i Labrador pokażą nam psie sztuki i ich wspólne zabawy. Po pokazach dzieci wspólnie ozdobią ilustrację psa, który upiększy siedzibę Stowarzyszenia „Po To Jestem”. Na małych łasuchów będą czekały wyszczekane pierniczki, które przy pomocy różnych wspaniałości samodzielnie udekorują. Z kolei w naszym Pałacowym Kinie INKU będziemy mogli się zrelaksować i zobaczyć filmy, w których oczywiście główną rolę grają psiaki. Wstęp na Mikołajki z psem jest bezpłatny.
Podczas Mikołajek z psem zostanie zorganizowana zbiórka rzeczy dla psiaków  i kociaków ze schroniska. Zwierzaki potrzebują suchej karmy, obroży, zabawek    i ciepłych kocyków.

CO: Mikołajki z psem
KIEDY: 9 grudnia 2016 r. | godz. 16:00-19:00
GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90
GŁÓWNY ORGANIZATOR: Stowarzyszenie „Po To Jestem”
WSPÓŁORGANIZATOR: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Media Dizajn, Urząd Miasta Szczecin
PARTNERZY: Kluboksięgarnia FiKa, The Little Gym, Dogcessories
KONTAKT: Marta Wylegała, tel. 91 424 04 64, e-mail: mwylegala@mediadizajn.pl
LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/907907382642340/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie