Mikołajki z MPK

Zajezdnia Tramwajowa Borek mapa

niedziela 05.12.2021

Mikołajki z mpk Wrocław

Premierowy pokaz najnowszych tramwajów, prawdziwy Św. Mikołaj, iście bajkowa sceneria oraz atrakcje dla całej rodziny – organizowana przez MPK Wrocław rodzinna zabawa Mikołajkowa na Zajezdni Tramwajowej Borek zapowiada się magicznie. 

Przewoźnik zaprasza wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę (5 grudnia) w godzinach 11:00 – 14:00. Zabawa odbędzie się pod dachem – na terenie jednej z hal postojowych Zajezdni Borek, dlatego nie trzeba martwić się o pogodę.

Prezenty dla Wrocławia od Mikołaja

W tym roku wrocławianki i wrocławianie musieli być bardzo grzeczni, bo Święty Mikołaj przyniósł im w prezencie… nowe tramwaje! Dwa pierwsze spośród 46 zamówionych nowoczesnych Moderusów Gamma 2 są już we Wrocławiu. Obecnie przechodzą testy.
Dotychczas najnowsze pojazdy wrocławskiego MPK nie były dostępne dla mieszkańców miasta. To się zmieni właśnie już w najbliższą niedzielę. Tego dnia, podczas Mikołajkowej zabawy na Zajezdni Borek, każdy będzie mógł nie tylko obejrzeć nowo zakupione wagony, ale nawet wejść do ich środka.
Impreza Mikołajkowa zbiega się z terminem zakończenia testów nowych wagonów, dlatego już kilka dni po pikniku pojazdy wyruszą na regularne trasy.

Mikołaj, choinka i bajkowa sceneria

Impreza Mikołajkowa oczywiście nie mogłaby się odbyć bez Mikołaja. Ten jest już w drodze z Laponii do Wrocławia i potwierdził swoją obecność na Zajezdni Borek. Wraz z nim będą śnieżynki, sanie, wielka choinka oraz świąteczne ozdoby.
Na przybyłych gości czekać będą m.in. rodzinne animacje, warsztaty z malowania bombek, koncert muzyki świątecznej oraz wata cukrowa.

05.12.2021 od 11:00 do 14:00
Zajezdnia Tramwajowa Borek
Wstęp wolny

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołajpojazdy